Navigation Menu+

„Mój Lewiatan” – kolejna sieć wprowadza własną aplikację mobilną

Opublikowano: 2020-09-21, poniedziałek

Lewiatan przygotował dużą niespodziankę dla swoich stałych klientów. 21 września sieć oficjalnie uruchomiła własną aplikację mobilną „Mój Lewiatan”, która ułatwi dostęp do najnowszych promocji, przepisów i programów lojalnościowych.

Co potrafi aplikacja „Mój Lewiatan”?

Najważniejszą kwestią dla klientów jest zapewne umieszczenie w aplikacji karty elektronicznej „Mój Lewiatan”. Dzięki temu rozwiązaniu korzystanie z programu lojalnościowego sieci jest jeszcze szybsze i bardziej praktyczne, podobnie jak weryfikacja punktów zebranych w ramach programu. Ponadto posiadacze aplikacji uzyskują dzięki niej dostęp do:

  • informacji o aktualnych promocjach i akcjach specjalnych,
  • przepisów z kanału „Gotuj z Lewiatanem”,
  • najnowszych gazetek promocyjnych,
  • wygodnej mobilnej listy zakupów.

Gdzie pobrać aplikację?

Uruchomienie własnej aplikacji to reakcja sieci na wymagania rynku oraz oczekiwania i potrzeby klientów. Narzędzia tego typu cieszą się wielką popularnością, a sieci, które zdecydowały się wdrożyć je już jakiś czas temu, dziś notują na tym polu duże sukcesy. Z badań wynika, że aż 70% Polaków korzysta z aplikacji mobilnych, dlatego działania sieci Lewiatan to odpowiedź na panującą na rynku sytuację.

Aplikację obsługują urządzenia z systemem Android i iOs. Oznacza to, że można ją za darmo pobrać w sklepach Google Play oraz AppStore.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator