Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Aldi

Aldi jest niemiecką siecią marketów spożywczo-przemysłowych, mającą swoje oddziały w całej Europie jak i Stanach Zjednoczonych.

Sieć oferuje swoim klientom cotygodniowe gazetki promocyjne, a w nich wiele ciekawych ofert promocyjnych artykułów spożywczych, świeżych warzyw i owoców, kwiatów czy słodyczy. Poza tymi produktami sieć Aldi w swoich gazetkach promocyjnych posiada bogatą ofertę modnej odzieży dla dzieci i dorosłych, sprzętu RTV i AGD czy artykułów dekoracyjnych dla domu i ogrodu. W każdej gazetce promocyjnej Aldi znaleźć możemy również strony poświęcone akcjom tematycznym. W czasie ich trwania sieć proponuje mnóstwo własnych jak i znanych produktów w promocyjnych cenach.

Główną dewizą sklepu jest hasło mówiące o stale niskich cenach. Dowodem tego są tak zwane obniżki cen na stałe – ceny wybranych produktów zostają obniżone na dany czas. Akcja „obniżki cen” obowiązuje przez cały czas, cyklicznie zmieniają się tylko produkty.

Jak każda tego typu sieć sklepów, Aldi posiada własne marki produktów spożywczych, kosmetycznych i przemysłowych oraz wypieka własne pieczywo. Własne marki Aldi to między innymi BIOCUTA Beauty (kosmetyki), Chateau (czekolady), Satessa (produkty higieniczne), Wiesgart (soki naturalne) czy Albona (dodatki do pieczenia). Produkty te nie odbiegają jakością od tych oferowanych przez znane marki, za to zachęcają klientów swoimi atrakcyjnie cenami. Sieć stara się również na bieżąco wprowadzać do swojego asortymentu nowe produkty o świetnej jakości i niskiej cenie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij