Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Aldi

Informator


Aldi to niemiecka sieć marketów spożywczych, która na polskim rynku działa od 2006 roku. Obecnie posiada prawie 120 sklepów na terenie całego kraju i zatrudnia ponad 1100 pracowników, regularnie otwierając nowe oddziały.

Aldi stawia na jakość

W swojej ofercie Aldi posiada produkty najbardziej uznanych marek. Sieć pozyskuje i utrzymuje klientów stawiając na wysoką jakość asortymentu, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Tą samą zasadą Aldi kieruje się wprowadzając do oferty marki własne. Poza jakością na najwyższym poziomie produkty oznaczone logotypami marek własnych cechuje również bardzo atrakcyjna cena. Możemy wśród nich znaleźć marki produktów spożywczych, kosmetycznych i przemysłowych. Własne marki Aldi to między innymi BIOCUTA Beauty (kosmetyki), Chateau (czekolady), Satessa (produkty higieniczne), Wiesgart (soki naturalne) czy Albona (dodatki do pieczenia). Sieć stara się również na bieżąco wprowadzać do swojego asortymentu nowe produkty o świetnej jakości i niskiej cenie. Aldi posiada też linię własnych produktów eko, które cieszą się coraz większą popularnością.

Gazetka promocyjna Aldi

Sieć Aldi specjalnie dla klientów przygotowuje gazetkę promocyjną, w której można znaleźć najbardziej atrakcyjne oferty w danym tygodniu. Gazetka promocyjna Aldi dostępna jest w wersji papierowej, którą można znaleźć w każdym sklepie, oraz elektronicznej dostępnej na stronie internetowej www.aldi.pl. Gazetka promocyjna Aldi zawiera wiele ciekawych ofert promocyjnych na artykuły spożywcze, świeże warzywa i owoce, kwiaty czy słodyczy. Poza tymi produktami sieć Aldi w swoich gazetkach promocyjnych posiada bogatą ofertę modnej odzieży dla dzieci i dorosłych, sprzętu RTV i AGD czy artykułów dekoracyjnych dla domu i ogrodu. W każdej gazetce Aldi znaleźć możemy również strony poświęcone akcjom tematycznym. W czasie ich trwania sieć proponuje mnóstwo własnych jak i znanych produktów w promocyjnych cenach. Poza okazjami z gazetką Aldi oferuje też cykliczne akcje rabatowe. Wśród nich można wyróżnić Okazje Tygodnia. Objęte akcją produkty w niskich cenach można zakupić na przestrzeni wskazanych przez sieć siedmiu dni. Gratką dla klientów jest również fakt, że Aldi codziennie proponuje swoim klientom nową ofertą promocyjną. Dzięki czemu w sklepach sieci tanie zakupy można robić w zasadzie cały czas.

Social media przyjazne klientowi

Próbując pozyskać i utrzymać klientów, Aldi mocno koncentruje się na ulepszaniu swojej strony internetowej. Sieć posiada również aplikację mobilną. Znajdziemy w niej przede wszystkim najnowszą gazetkę promocyjną, informacje o wszystkich ofertach oraz najbliższy sklep Aldi. Ponadto ciekawą funkcją jest możliwość tworzenia listy zakupów w serwisie Aldi. Klienci mogą zapisać się również do newslettera dzięki czemu będą otrzymywać informację o nowościach, najnowszych ofertach i aktualnych gazetkach promocyjnych Aldi.