Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Lewiatan

Lewiatan to trzecia co do wielkości sieć handlowa w Polsce, która wchodzi w skład grupy Eurocash. Swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1994 roku i obecnie posiada ponad 3 tysiące sklepów franczyzowych, w których zatrudnia ponad 30 tysięcy pracowników. Sieć dużą popularność zdobyła nie tylko ze względu na atrakcyjną ofertę, ale także za sprawą działalności charytatywnej, wspierając między innymi Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Oferta Lewiatana

W asortymencie sklepów Lewiatan znajdziemy przede wszystkim produkty spożywcze, artykuły higieniczne, środki czystości i podstawowe artykuły do wyposażenia domu.  Na półkach nie brakuje towarów od najbardziej znanych producentów oraz produktów marek własnych sieci, które po raz pierwszy zostały wprowadzone już w 2001 r. Aktualnie w ofercie Lewiatana znajduje się ponad 450 takich artykułów, które wyróżnia atrakcyjna cena oraz wysoka jakość.

Warto także podkreślić, że sieć w swojej działalności aktywnie dba o środowisko naturalne. Klienci mają możliwość spakowania zakupów do specjalnej ekotorby lub do ekologicznych kartonów wielokrotnego użytku, posiadających certyfikat FSC.

Gazetka promocyjna Lewiatana

Swoją gazetkę promocyjną Lewiatan publikuje w każdy czwartek. Gazetka jest dostępna w tradycyjnej, papierowej wersji oraz jako wydanie online, dostępne na stronie internetowej lewiatan.pl oraz w aplikacyjne mobilnej Mój Lewiatan. Ponadto sieć wydaje bezpłatny biuletyn dla klientów z przepisami i kulinarno-domowymi inspiracjami. Aby regularnie otrzymywać biuletyn, wystarczy zapisać się do newslettera sieci.

Inną gratką dla klientów jest kanał „Gotuję z LEWIATANEM” w serwisie YouTube. Można tam znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych przepisów, które są przedstawione w formie krótkich materiałów wideo.

Program lojalnościowy Mój Lewiatan

Rozwiązaniem stworzonym przez sieć z myślą o stałych klientach jest program lojalnościowy Mój Lewiatan, do którego można dołączyć po odebraniu w sklepie specjalnej karty i zarejestrowaniu jej na stronie internetowej mojlewiatan.pl. lub w aplikacji mobilnej Mój Lewiatan. Klienci, którzy uczestniczą w programie lojalnościowym sieci, mogą korzystać ze specjalnych promocji, a także zbierać punkty i wymieniać je na bony zakupowe o wartości 10 zł (= 200 pkt), 20 zł (= 390 pkt) i 50 zł (= 950 pkt). Za każde wydane 5 zł otrzymuje się 1 punkt, z kolei zarejestrowanie karty zasila stan konta o 100 punktów.

Kontakt i godziny otwarcia sklepów Lewiatan

Sklepy sieci Lewiatan są otwarte w różnych godzinach, które zależą od lokalizacji. Przeważnie zakupy można w nich robić od 6:00/7:00 do 20:00/21:30 w tygodniu oraz od 8:00 do 14:00 lub 20:00 w niedziele handlowe. Od lutego 20221 r.  w tym ostatnim trybie sklepy działają także we wszystkie niedziele niehandlowe.

Kontakt z Lewiatanem można nawiązać poprzez formularz na stronie lewiatan.pl, telefonicznie pod numerem +48 54 412 78 21 oraz mailowo, pisząc na sekretariat@lewiatan.pl. Ponadto na stronie internetowej sieci można znaleźć oferty pracy na terenie całego kraju.