Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Delikatesy Centrum

Informator

Delikatesy Centrum to całkiem duża franczyzowa sieć sklepów rozlokowanych w większych i mniejszych miastach całej Polski.

Sklepy oferują wysoką jakość produktów znanych marek jak również artykuły lokalnych producentów i dostawców. W gazetkach promocyjnych odnajdziemy szeroki asortyment produktów spożywczych, kosmetyków, chemii gospodarczej i świeżej żywności. To właśnie świeża żywność jest wizytówką sklepów. Firma czyni wszelkie stania by sprowadzać świeże produkty od najlepszych lokalnych dostawców i producentów, sprawdzając ich jakość i dbając o przystępną cenę. Oprócz cotygodniowych gazetek promocyjnych Delikatesy Centrum proponują swoim klientom tak zwane Oferty Dnia – każdego dnia tygodnia inny produkt lub produkty oferowane są w super promocyjnych cenach.

Delikatesy centrum dbając o swoich klientów nie tylko dostarczają im najlepszej jakości produkty, ale również oferują szeroką gamę innych usług. Klienci mogą skorzystać z możliwości płacenia za zakupy bonami towarowymi Sodexo i Accor oraz kartami płatniczymi. Bezproblemowo doładują także swoje telefony, zapłacą rachunki, a z programem Cash Back wypłacą gotówkę (do 200 zł).

Sklepy poważnie podchodzą również do spraw ochrony środowiska. Starają się nakłaniać swoich klientów do zbierania zużytych baterii czy małych akumulatorów. Tego typu odpady wyrzucić można do specjalnych pojemników usytuowanych na terenie sklepów. Atrakcyjnością i ogromnym atutem sklepów jest ich lokalizacja – zawsze blisko, zawsze w sąsiedztwie. Minusem mogą być niewielkie powierzchnie supermarketów, lecz z drugiej strony traktować można je jako miejsca bardziej swojskie i przytulne niż wielkie hale towarowe.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij