Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum

Informator


Delikatesy Centrum to całkiem duża franczyzowa sieć sklepów rozlokowanych w większych i mniejszych miastach całej Polski. Obecnie sieć posiada ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju.

Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum

Sklepy oferują wysoką jakość produktów znanych marek jak również artykuły lokalnych producentów i dostawców. W gazetkach promocyjnych odnajdziemy szeroki asortyment produktów spożywczych, kosmetyków, chemii gospodarczej i świeżej żywności. To właśnie świeża żywność jest wizytówką sklepów. Firma czyni wszelkie starania by sprowadzać świeże produkty od najlepszych lokalnych dostawców i producentów, sprawdzając ich jakość i dbając o przystępną cenę. Oprócz cotygodniowych gazetek promocyjnych Delikatesy Centrum proponują swoim klientom tak zwane Oferty Dnia – każdego dnia tygodnia inny produkt lub produkty oferowane są w super promocyjnych cenach. Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum zawiera także przepisy z serii „Smaki Tygodnia”, które z powodzeniem przygotować można z artykułów dostępnych w sklepach. Warto zaznaczyć, że główne składniki potrzebne do przygotowywania proponowanych potraw objęte są specjalnym rabatem lub promocyjną ceną.

Zakupy, Delikarta i inne usługi

Delikatesy centrum dbając o swoich klientów nie tylko dostarczając im najlepszej jakości produkty, ale również oferując szeroką gamę innych usług. Klienci mogą skorzystać z możliwości płacenia za zakupy bonami towarowymi Sodexo i Accor oraz kartami płatniczymi. Bezproblemowo doładują także swoje telefony, zapłacą rachunki, a z programem Cash Back wypłacą gotówkę (do 200 zł). Sklepy Delikatesy Centrum prowadzą również program lojalnościowy pod nazwą „Delikarta”. Posiadacze karty zyskują niższe ceny na wybrane produkty oznaczone na półce pomarańczowym znakiem „Delicena”, kupony rabatowe, specjalne oferty promocyjne oraz 10% rabatu na produkty wykorzystane w przepisach „Smaków Tygodnia”.

Delikatesy Centrum sklep dla Ciebie

Jak większość tego typu sklepów Delikatesy Centrum posiadają również własne marki produktów. Są to marki Twoja Delicja oraz Dobry wybór. Wyselekcjonowany asortyment produktów łączy w sobie świetną jakość i dobra cenę. Sklepy poważnie podchodzą również do spraw ochrony środowiska. Starają się nakłaniać swoich klientów do zbierania zużytych baterii czy małych akumulatorów. Tego typu odpady wyrzucić można do specjalnych pojemników usytuowanych na terenie sklepów. Atrakcyjnością i ogromnym atutem sklepów jest ich lokalizacja – zawsze blisko, zawsze w sąsiedztwie. Minusem mogą być niewielkie powierzchnie supermarketów, lecz z drugiej strony traktować można je jako miejsca bardziej swojskie i przytulne niż wielkie hale towarowe.