Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci PSB Mrówka

Brak aktualnych gazetek sklepu.

PSB Mrówka to dysponująca bogatą ofertą sieć marketów samoobsługowych z sektora dom i ogród. Na rynku działa już od 2002 roku, regularnie umacniając swoją pozycję poprzez otwieranie nowych sklepów. Aktualnie na terenie kraju PSB-Mrówka posiada aż 260 nowoczesnych marketów.

Gazetka promocyjna PSB Mrówka

Stała oferta sklepów PSB-Mrówka obejmuje przede wszystkim produkty remontowo-budowalne oraz niezbędne w każdym domu akcesoria i narzędzia. Gazetka promocyjna Mrówka podzielona jest na następujące działy tematyczne: dekoracje, elektryka i oświetlenie, farby, instalacje hydrauliczne, kuchnia i łazienka, materiały wykończeniowe, motoryzacja, narzędzia, ogród oraz stolarka. Sklep regularnie wypuszcza również katalogi, w których pojawiają się określone towary, dostępne w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Prace mniejsze i większe

Niewątpliwym plusem sklepów PSB-Mrówka jest to, że można znaleźć w nich produkty potrzebne zarówno do drobnych prac remontowych, jak i poważnych projektów budowlanych. W asortymencie znajduje się również chemia budowlana i gospodarcza, sprzęt AGD, meble, drzwi, okna, a także artykuły ogrodowe i do aranżacji wnętrz. Tym samym sklepy PSB-Mrówka pozwalają nie tylko na kompletne wybudowanie domu lub zabudowań innego typu, ale też na jego wykończenie i kompleksową aranżację.

Taniej w Internecie

Poza stacjonarnymi marketami sieć PSB-Mrówka posiada również bogato wyposażony sklep internetowy. Warto podkreślić, że dostępne w nim produkty bardzo często objęte są dodatkowymi rabatami. PSB-Mrówka jest także partnerem systemu PAYBACK. Dzięki temu za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz internetowym otrzymuje się specjalne punkty, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody. Aby przystąpić do programu, wystarczy zarejestrować kartę PAYBACK. Za każde wydane w Mrówce 2 złote otrzymuje się 1 punkt. Uwagę szukających nowych rozwiązań dla swojego domu i ogrodu z pewnością przykuje też zakładka „Porady” na stronie internetowej sieci. Fachowcy Mrówki zamieszczają tam cenne wskazówki i sugestie, które znacząco ułatwiają wybór najlepszego produktu, a także upraszczają prace remontowo-budowlane.