Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci PSB Mrówka

PSB Mrówka

PSB Mrówka to dysponująca bogatą ofertą sieć marketów samoobsługowych z sektora dom i ogród. Na rynku działa już od 2002 roku, regularnie umacniając swoją pozycję poprzez otwieranie nowych sklepów. Aktualnie na terenie kraju PSB-Mrówka posiada aż 260 nowoczesnych marketów.

Wszystko, co niezbędne dla domu

Stała oferta sklepów PSB-Mrówka obejmuje przede wszystkim produkty remontowo-budowalne oraz niezbędne w każdym domu akcesoria i narzędzia. Katalog podzielony jest na następujące działy tematyczne: dekoracje, elektryka i oświetlenie, farby, instalacje hydrauliczne, kuchnia i łazienka, materiały wykończeniowe, motoryzacja, narzędzia, ogród oraz stolarka. Sklep regularnie wypuszcza również gazetkę promocyjną, w której pojawiają się określone towary, dostępne w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Prace mniejsze i większe

Niewątpliwym plusem sklepów PSB-Mrówka jest to, że można znaleźć w nich produkty potrzebne zarówno do drobnych prac remontowych, jak i poważnych projektów budowlanych. W asortymencie znajduje się również chemia budowlana i gospodarcza, sprzęt AGD, meble, drzwi, okna, a także artykuły ogrodowe i do aranżacji wnętrz. Tym samym sklepy PSB-Mrówka pozwalają nie tylko na kompletne wybudowanie domu lub zabudowań innego typu, ale też na jego wykończenie i kompleksową aranżację.

Taniej w Internecie

Poza stacjonarnymi marketami sieć PSB-Mrówka posiada również bogato wyposażony sklep internetowy. Warto podkreślić, że dostępne w nim produkty bardzo często objęte są dodatkowymi rabatami. PSB-Mrówka jest także partnerem systemu PAYBACK. Dzięki temu za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz internetowym otrzymuje się specjalne punkty, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody. Aby przystąpić do programu, wystarczy zarejestrować kartę PAYBACK. Za każde wydane w Mrówce 2 złote otrzymuje się 1 punkt. Uwagę szukających nowych rozwiązań dla swojego domu i ogrodu z pewnością przykuje też zakładka „Porady” na stronie internetowej sieci. Fachowcy Mrówki zamieszczają tam cenne wskazówki i sugestie, które znacząco ułatwiają wybór najlepszego produktu, a także upraszczają prace remontowo-budowlane.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij