Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Jawa Drogerie

Informator


Drogerie Jawa to sieć drogeryjna stworzona przez spółkę Komplex – Torus w 2012 roku. Jej głównym celem jest tworzenie ogólnopolskiej, a przede wszystkim rozpoznawalnej sieci sklepów i stoisk detalicznych oferujących artykuły kosmetyczne, higieniczne oraz chemię gospodarstwa domowego.

Gazetka promocyjna Jawa Drogerie

Sieć drogerii Jawa oferuje swoim klientom bogatą ofertę gazetek promocyjnych, w których znaleźć można produkty najlepszych, znanych i cenionych na świecie marek. W drogeriach znajdziemy także kosmetyki polskich firm oraz coraz bardziej popularne kosmetyki naturalne. Wielbicielki makijażu również znajdą coś dla siebie. Oferta kosmetyków kolorowych jest bardzo bogata zarówno w marki polskie jak i zagraniczne. Drogerie Jawa dysponują również szeroką gamą akcesoriów kosmetycznych w postaci pędzli do makijażu czy artykułów do manicure. W sklepach nie mogło także zabraknąć perfum oraz wód toaletowych w atrakcyjnych cenach. W każdym miesiącu pojawia się specjalna gazetka promocyjną z ofertą cenowych hitów oraz wyjątkowe rabaty na wybrane typy produktów lub wskazane marki kosmetyczne. Niestety nie każda gazetka promocyjna Jawa obowiązuje w całej sieci drogerii, niektóre z nich są dostępne tylko w wybranych sklepach.

Własny biznes

Jawa to również pomysł na własnych biznes. W tej chwili do sieci drogerii przystąpiło już prawie 800 sklepów. Są to dwa rodzaje lokali handlowych. Pierwszy z nich to klastyczna drogeria, a drugi to stoisko kosmetyczne w sklepie spożywczym. W zależności od tego jakim lokalem dysponujemy, wybieramy odpowiedni dla siebie format franczyzy. Przystąpienie do programu związane jest również z otrzymaniem odpowiedniego wsparcia ze strony doradców oraz możliwością uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach.