Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Jawa Drogerie

Informator

Drogerie Jawa

Drogerie Jawa to sieć drogeryjna stworzona przez spółkę Komplex – Torus w 2012 roku. Jej głównym celem jest tworzenie ogólnopolskiej, a przede wszystkim rozpoznawalnej sieci sklepów i stoisk detalicznych oferujących artykuły kosmetyczne, higieniczne oraz chemię gospodarstwa domowego.

Promocje

Sieć drogerii Jawa oferuje swoim klientom bogatą ofertę gazetek promocyjnych, w których znaleźć można produkty najlepszych, znanych i cenionych na świecie marek. W drogeriach znajdziemy także kosmetyki polskich firm oraz coraz bardziej popularne kosmetyki naturalne. Wielbicielki makijażu również znajdą coś dla siebie. Oferta kosmetyków kolorowych jest bardzo bogata zarówno w marki polskie jak i zagraniczne. Drogerie dysponują również szeroką gamą akcesoriów kosmetycznych w postaci pędzli do makijażu czy artykułów do manicure. W sklepach nie mogło także zabraknąć perfum oraz wód toaletowych w atrakcyjnych cenach. W każdym miesiącu pojawia się specjalna gazetka promocyjną z ofertą cenowych hitów oraz wyjątkowe rabaty na wybrane typy produktów lub wskazane marki kosmetyczne. Niestety nie wszystkie gazetki promocyjne obowiązują w całej sieci drogerii, niektóre z nich są dostępne tylko w wybranych sklepach.

Własny biznes

Jawa to również pomysł na własnych biznes. W tej chwili do sieci drogerii przystąpiło już prawie 800 sklepów. Są to dwa rodzaje lokali handlowych. Pierwszy z nich to klastyczna drogeria, a drugi to stoisko kosmetyczne w sklepie spożywczym. W zależności od tego jakim lokalem dysponujemy, wybieramy odpowiedni dla siebie format franczyzy. Przystąpienie do programu związane jest również z otrzymaniem odpowiedniego wsparcia ze strony doradców oraz możliwością uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij