Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Spar

Spar to holenderska sieć sklepów, która powstała w 1932 r. w Amsterdamie. Aktualnie jest obecna w 48 krajach na 4 kontynentach, co czyni ją największym na świecie przedsiębiorstwem w segmencie sprzedaży detalicznej.

W Polsce sieć Spar działa od 1996 r. Na terenie całego kraju posiada ponad 200 sklepów w trzech konceptach:

  • Spar Express (do 200 metrów kwadratowych powierzchni),
  • Spar (supermarkety od 200 do 1000 metrów kwadratowych powierzchni),
  • Eurospar (od 1000 do 2500 metrów kwadratowych powierzchni).

Dodatkowo od lutego 2021 r. sieć prowadzi sklep internetowy w systemie Drive&Shop, który działa w wybranych miastach i jest dostępny pod adresem e-spar.com.pl.

Blisko, lokalnie, w Sparze

Filozofia oraz działalność sieci Spar są skoncentrowane wokół lokalności i troski o klientów. Przejawia się to poprzez współpracę z licznym gronem lokalnych dostawców, co pozwala budować bliskie więzi z klientami, a przy okazji dostarczać im każdego dnia świeże i sprawdzone produkty o wysokiej jakości. Ponadto oferta sieci jest bogata w produkty marek własnych oraz produkty BIO, wegetariańskie, wegańskie, bezlaktozowe i bezglutenowe. W wybranych sklepach można także znaleźć produkty różnych kuchni świata: włoskiej, greckiej czy hiszpańskiej. Motto sieci brzmi: Bo Spar jest najlepszy dla ciebie!

Gazetki promocyjne Spar

Zniżki i oferty rabatowe to stały element funkcjonowania sieci. Nowa gazetka promocyjna Spar wychodzi co drugą środę i ze względu na różnice w asortymencie przeważnie jest inna dla każdego konceptu. W gazetkach promocyjnych sieci Spar trafimy głównie na produkty spożywcze, ale od czasu do czasu znajdziemy w nich artykuły biurowe czy środki czystości. Wszystkie gazetki są dostępne zarówno w tradycyjnej, papierowej wersji na terenie sklepów, jak i wersji online na stronie spar.pl.

Godziny otwarcia sklepów Spar

Zakupy w sklepach Spar można robić w różnych godzinach, które są zależne od lokalizacji oraz konceptu danej placówki. W dużych miastach sklepy holenderskiej sieci są otwarte od 6:00/7:00 do 19:00/20:00 lub od 6:00 do 22:00. W mniejszych miejscowościach działają przeważnie od 6:00/7:00 do 19:00/20:00. Większość sklepów Spar jest czynna od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Wyjątek stanowią wybrane markety Eurospar, w których zakupy można zrobić również w niedziele niehandlowe.

Spart – kontakt i social media

Kontakt z siecią Spar, zarówno w kwestiach konsumenckich, jak i tych dotyczących współpracy handlowej, można nawiązać na cztery sposoby:

  1. wypełniając formularz na stronie spar.pl/kontakt/,
  2. mailowo pod adresem opinie@spar.pl,
  3. listownie, pisząc na adres podany na stronie internetowej,
  4. telefonicznie pod numer 66 840-37-00.

Ponadto sieć prowadzi kanały na Facebooku i Instagramie, które również mogą służyć jako kanały do komunikacji i informacji o akcjach promocyjnych.