Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Żabka

Informator

Żabka

Jest to sieć niewielkich sklepów typu convenience (ang. wygoda) znajdujących się na terenie Polski i Czech. Siostrzaną siecią sklepów Żabka są markety Freshmarket.

Promocje w Żabce

Sklepy Żabka są zazwyczaj niewielkie, ale za to ich gazetki promocyjne przepełnione są licznymi, świetnymi promocjami. Znajdziemy w nich artykuły spożywcze i przemysłowe, pieczywo, słodycze, najpotrzebniejsze kosmetyki, produkty tytoniowe oraz szeroką ofertę alkoholową. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i lubianych producentów z całego świata. Gazetki promocyjne ukazują się co dwa tygodnie. Sklepy starają się nie tylko maksymalnie obniżać ceny oferowanych produktów, ale również wprowadzają liczne nowości. Sieć proponuje również fantastyczne akcje promocyjne. Jedną z takich akcji są „Wielosztuki” – czyli sztuka kupowania wielu sztuk za mniej; kupując więcej niż jeden, ten sam produkt zapłacimy mniej. Promocje te przedstawiane są na bieżąco w gazetkach promocyjnych Żabki. Znajdziemy w nich również ciekawe przepisy na przeróżne potrawy i napoje, przygotowywane z produktów oferowanych w marketach. Sieć prowadzi również dystrybucję wybranych leków, dostępnych bez recepty.

Usługi dodatkowe

Poza licznymi promocjami klienci Żabki mogą skorzystać z tak zwanego Zielonego Okienka. Pozwala ono na zapłacenie drobnych rachunków nie ponosząc zbyt wysokich kosztów dodatkowych czy bardzo szybko doładować swój telefon komórkowy. Od niedawna można również odbierać paczki firmy kurierskiej Inpost (paczkomaty). Dużą zaletą sklepów Żabka są ich godziny otwarcia oraz prowadzenie handlu w dni świąteczne.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij