Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Żabka

Informator


Żabka to sieć niewielkich sklepów typu convenience (ang. wygoda) znajdujących się na terenie Polski i Czech. Siostrzaną siecią sklepów Żabka są markety Freshmarket.

Gazetka promocyjna Żabka

Sklepy Żabka są zazwyczaj niewielkie, ale za to ich gazetki promocyjne przepełnione są licznymi promocjami. Znajdziemy w nich artykuły spożywcze i przemysłowe, pieczywo, słodycze, najpotrzebniejsze kosmetyki, produkty tytoniowe oraz szeroką ofertę alkoholową. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i lubianych producentów z całego świata. Gazetka promocyjna Żabka ukazuje się co tydzień. Sklepy starają się nie tylko maksymalnie obniżać ceny oferowanych produktów, ale również wprowadzają liczne nowości oraz limitowane serie produktów. Sieć proponuje również fantastyczne akcje promocyjne. Jedną z takich akcji są „Wielosztuki” – czyli sztuka kupowania wielu sztuk za mniej; kupując więcej sztuk tego samego produktu zapłacimy mniej. Promocje te przedstawiane są na bieżąco w gazetkach promocyjnych Żabki. Znajdziemy w nich również ciekawe przepisy na przeróżne potrawy i napoje, przygotowywane z produktów oferowanych w marketach. Sieć prowadzi również dystrybucję wybranych leków, dostępnych bez recepty.

Usługi dodatkowe

Poza licznymi promocjami klienci Żabki mogą skorzystać z tak zwanego Zielonego Okienka. Pozwala ono na zapłacenie drobnych rachunków nie ponosząc zbyt wysokich kosztów dodatkowych czy bardzo szybko doładować swój telefon komórkowy. Od niedawna można również odbierać paczki firmy kurierskiej Inpost (paczkomaty). Dużą zaletą sklepów Żabka są ich godziny otwarcia oraz prowadzenie handlu w dni świąteczne.