Navigation Menu+

Odkryj nową linię przekąsek od Sanah w Żabce!

Opublikowano: 2023-10-25, środa

Źródło: żabka.pl

Żabka wspólnie z wyjątkowo popularną piosenkarką Sanah zaprasza na prawdziwą ucztę! W sklepach sieci Żabka pojawiła się nowa linia przekąsek, którą firmuje właśnie topowa artystka, która w różnych internetowych kręgach często jest określana polską wokalistką wszech czasów. Koniecznie poznajcie je bliżej i ruszajcie na zakupy!

Uczta na wynos z Sanah, czyli rozkosz dla podniebienia

Trzy produkty tworzące linię pod nazwą „Uczta na wynos z Sanah” powstały nie tylko we współpracy Żabki z wokalistką, ale wręcz pod jej ścisłą kontrolą. Sanah była osobiście zaangażowana we wszystkie etapy produkcyjne. Wybierała typy produktów oraz ich składniki, brała udział w przygotowaniu kampanii marketingowej i scenariusza do klipu promującego akcję, a nawet pomagała projektować opakowania. W efekcie do sklepów sieci Żabka trafiły absolutnie unikalne pozycje, które jednoznacznie kojarzą się z autorką takich hitów muzycznych, jak „Ale jazz!” czy „Szampan”.

Jak wygląda oferta od Sanah w Żabce?

Produkty opracowane przez Sanah i Żabkę, które tworzą nową linię, to:

  • focaccini z mozzarellą, szynką, ananasem, sosem majonezowo-pomidorowym i płatkami róży, nawiązujące do pizzy hawajskiej – ulubionej pizzy Sanah,
  • sałatka z kuskusem perłowym, cukinią, serem, papryką, pesto szpinakowo-miętowym i płatkami róży,
  • kanapka na chlebie proteinowym z szynką z indyka, serkiem śmietankowym, zielonym ogórkiem i różanym ketchupem

Główny wyróżnik produktów, czyli róża, nadaje im wyjątkowego charakteru oraz delikatności, z której znana jest Sanah. Czy zatem Żabka może liczyć na kolejny hit? Biorąc pod uwagę oryginalność przekąsek oraz popularność, jaką cieszy się wokalista – wszystko właśnie na to wskazuje!

Wszystkie pozycje z linii „Uczta na wynos z Sanah”  dostępne będą wyłącznie do 21 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator