Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci drogerii Hebe

Informator

Hebe

Swoją nazwę sieć wzięła od greckiej bogini Hebe, której imię oznacza młodość i wieczne piękno. Drogerie tak, jak sieć sklepów Biedronka, odznaczają się dobrej jakości produktami oferowanymi w przystępnych cenach.

Promocje w Hebe

W gazetkach promocyjnych Hebe klienci odnajdą nie tylko kosmetyki znanych producentów, ale również marki własne drogerii. Poza wszelakimi kosmetykami do makijażu, ciała, włosów i twarzy, w drogeriach pojawiają się również książki, biżuteria i artykuły dekoracyjne oraz te niezbędne dla domu. Znajdziemy także dużą gamę pięknych perfum i wód perfumowanych. Drogerie Hebe dbają także o dzieci – w każdej z nich wytyczono specjalny dział dziecięcy, w którym dostępne są wszystkie potrzebne dzieciom artykuły, między innymi pieluszki, oliwki, specjalne kremy czy artykuły spożywcze w postaci soczków czy przecieranych zupek i deserków znanych producentów. Drogerie Hebe nie zapominają również o mężczyznach, poświęcając im specjalny męski dział i tworząc dla nich świetne oferty promocyjne. Hebe stara się także na bieżąco dbać o klientów i wprowadzać do swoich sklepów wiele nowości i prezentów podarunkowych.

Karta Hebe

Sieć proponuje swoim klientom także kartę Hebe, której posiadacze korzystać mogą ze specjalnych promocji i bonów rabatowych na zakupy. Poza nią skorzystać można również z kart podarunkowych o wartości od 50 do 300 zł, które mogą stać się dobrymi prezentami dla naszych bliskich.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij