Navigation Menu+

Gazetka promocyjna drogerii Hebe

Informator


Swoją nazwę sieć wzięła od greckiej bogini Hebe, której imię oznacza młodość i wieczne piękno. Drogerie tak, jak siostrzana sieć sklepów Biedronka, odznaczają się dobrej jakości produktami oferowanymi w przystępnych cenach.

Gazetka promocyjna Hebe

W gazetce promocyjnej Hebe klienci odnajdą nie tylko kosmetyki znanych producentów, ale również marki własne drogerii. Poza wszelakimi kosmetykami do makijażu, ciała, włosów i twarzy, w drogeriach pojawiają się również książki, biżuteria i artykuły dekoracyjne oraz te niezbędne dla domu. Znajdziemy także dużą gamę pięknych zapachów i wód perfumowanych.  Gazetka Hebe to również promocje na dermokosmetyki oraz marki, które drogeria posiada na wyłączność są to między innymi: Gosh, Hean, P2 Cosmetics, Nacomi czy Eylure. Drogerie Hebe dbają także o dzieci. W każdej z nich wytyczono specjalny dział dziecięcy, w którym dostępne są wszystkie potrzebne dzieciom artykuły takie jak pieluszki, oliwki, specjalne kremy czy artykuły spożywcze w postaci soczków czy przecieranych zupek i deserków znanych producentów. Drogerie Hebe nie zapominają również o mężczyznach, poświęcając im specjalny męski dział i tworząc dla nich świetne oferty promocyjne. Hebe stara się także na bieżąco dbać o klientów i wprowadzać do swoich sklepów wiele nowości i prezentów podarunkowych.

Karta Hebe

Sieć proponuje swoim klientom także kartę Hebe, której posiadacze korzystać mogą ze specjalnych promocji i bonów rabatowych na zakupy. Gazetka promocyjna Hebe zawsze zawiera wiele atrakcyjnych ofert promocyjnych skierowanych tylko do posiadaczy karty Hebe. Program ten daje klientom wiele korzyści poza rabatami sięgającymi 50% klienci otrzymają 10% rabatu na produkty dla dzieci. Poza kartą lojalnościową Hebe skorzystać można również z kart podarunkowych, które mogą stać się dobrymi prezentami dla naszych bliskich. Ich wartość waha się od  50 do 300 złotych, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Magazyn Hebe

Magazyn Hebe to darmowy miesięcznik dla klientów drogerii Hebe. Można go otrzymać robiąc zakupy w wybranej drogerii . Jest bogaty w licznego rodzaju artykuły, wywiady oraz porady. Do sesji zdjęciowych zapraszane są czytelniczki i zarazem klientki Hebe, które biorą udział w różnego rodzaju konkursach. W magazynie prezentowane są również produkty z asortymentu drogerii oraz różnego rodzaju nowości.

Bądź na bieżąco

By być na bieżąco z najlepszymi ofertami i gratkami cenowymi warto zaopatrzyć się w aplikację mobilną Hebe. Umożliwia ona łatwy dostęp do całej gamy produktów oferowanych w drogerii, najnowszych promocji, gazetki Hebe oraz elektronicznej karty lojalnościowej. Z łatwością pozwoli również na sprawdzenie najbliżej lokalizacji drogerii Hebe w każdym mieście.