Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Papiernik by Empik

Papiernik by Empik to sklepy, które powstały z myślą o osobach z artystyczną duszą i nieograniczoną kreatywnością, działające od 2018 roku w całym kraju. Sieć jest częścią grupy Empik i posiada w Polsce prawie 30 placówek, w których można kupić produkty z takich kategorii, jak szkoła, artykuły kreatywne, gry i zabawki, kolekcje, gadżety, przyjęcia i okazje oraz książki.

Moc inspiracji i bogaty asortyment

Sklepy Papiernik by Empik to przestrzeń przyjazna dla artystów, osób poszukujących inspiracji i rozwijających swoje pasje oraz zainteresowania. Dzięki bogatej ofercie produktowej można znaleźć w nich w wszystko, co potrzebne do pracy i szkoły, a także wiele pozycji, które idealnie sprawdzą się jako prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka czy Dnia Matki. Dodatkowo w sklepach sieci na klientów czeka profesjonalne wsparcie personelu, gotowego do udzielania fachowych porad.

Gazetki promocyjne Papiernik by Empik

Gazetka promocyjna sieci Papiernik by Empik zawiera aktualnie obowiązujące promocje, które są przedstawione z zachowaniem podziału na kategorie produktowe. Oprócz tego w katalogu udostępniane są informacje o konkursach dla klientów i akcjach specjalnych organizowanych dla subskrybentów Empik Premium.

Kupuj online i zamawiaj przez Glovo

Sklepy stacjonarne Papiernik by Empik zlokalizowane są głównie w największych miastach, ale oferta sieci jest dostępna dla klientów z całej polski. Wszystko za sprawą sklepu internetowego, dla którego przygotowywane są oddzielne promocje. Złożone zamówienia realizują InPost i DPD, a koszt dostawy w obu przypadkach wynosi 11,99 zł. Możliwy jest także darmowy odbiór osobisty w warszawskim salonie sieci na ulicy Przy Agorze 28.

Jednocześnie w największych miastach sieć udostępnia możliwość składania zamówień przez aplikację Glovo. W tym przypadku realizacja zajmuje zaledwie do kilkudziesięciu minut. Aplikację Glovo można pobrać za darmo z Google Play i App Store.