Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Jysk

Jysk to duża, międzynarodowa sieć supermarketów z elementami wyposażenia wnętrz wywodząca się z Danii. Firma posiada ponad 2700 sklepów na całym świecie.

„Jysk”

W Polsce istnieje ponad 200 sklepów Jysk. Pomysłem na nazwę sklepu stało się duńskie słowo „jysk”, które oznacza coś lub kogoś z Półwyspu Jutlandzkiego i przez Duńczyków kojarzone jest ze skromnością oraz uczciwością. Warto wspomnieć, że to właśnie te wartości miały być główną identyfikacją marki stworzonej przez Larsa Larsena w 1979 roku. Swoim zaufaniem markę  obdarzyła nawet Królowa Danii mianując firmę Jysk Oficjalnym Dostawcą Duńskiego Dworu.

Gazetka promocyjna Jysk

Gazetki promocyjne sieci Jysk jak i sklepy oferują asortyment określany jako „wszystko dla domu”. Większość oferowanych produktów to artykuły dekoracyjne, które z powodzeniem upiększą każde domowe zacisze i stylowe biuro. Sklep proponuje szeroki wybór materaców, kołder, prześcieradeł, koców i poduszek we wszystkich rozmiarach, w bardzo atrakcyjnych cenach.  Poza wyposażeniem sypialni znajdziemy również akcesoria łazienkowe, szlafroki, kolorowe ręczniki czy artykuły do pielęgnacji. Sklep oferuje również artykuły wyposażenia wnętrz, na przykład salonu czy jadalni. Sieć Jysk posiada szeroki wybór niedrogich stołów, krzeseł, foteli, szafek, zasłon, poduszek na krzesła, narzut, dywanów czy sof. Przedmioty te oferowane są również w gazetkach promocyjnych sieci, zawsze w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach. Oprócz wyposażenia domu i biura sklepy proponują także meble oraz dekoracje ogrodowe, jak również rolety i ozdoby okienne. W gazetce promocyjnej Jysk oprócz świetnych promocji znajdziemy także propozycje niesamowitych wyprzedaży, tygodni rabatowych czy akcji sezonowych, w czasie których sklep oferuje rozsprzedaż danego asortymentu. Gazetka promocyjna Jysk pojawia się raz w tygodniu, jest bardzo przejrzysta i schludna. Z łatwością odnajdziemy w niej najkorzystniejsze dla Nas promocje i rabaty.

Kupuj online

Marka Jysk prowadzi swoja sprzedaż również poprzez sklep internetowy. Klienci robiący zakupy online z powodzeniem skorzystają z rabatów i promocji oferowanych w gazetkach promocyjnych. W sklepie internetowym Jysk często pojawiają się także specjalne oferty oraz zniżki przewidziane tylko dla klientów internetowych. Ponadto kupujący mają możliwość odebrania zamówionego towaru na terenie wszystkich sklepów stacjonarnych w Polsce. Warto zaznaczyć, że na stronie internetowej sklepu znajduje się np. świetny przewodnik wszystkich dostępnych w sklepie materaców. Znajdziemy tam również ciekawe inspiracje i pomysły na wykorzystanie artykułów dostępnych w sklepach.