Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Intermarche

Informator

Intermarche jest francuską siecią supermarketów spożywczo-przemysłowych. Na chwilę obecną posiada swoje sklepy w dziewięciu krajach Europy.

Gazetka promocyjna Intermarche

W gazetkach promocyjnych sieci Intermarche odnajdziemy przede wszystkim świeżą żywność – warzywa, owoce, zioła, pieczywo oraz mięso i wędliny (niektóre ze sklepów posiadają własne wędzarnie). Wynika to z głównego założenia sieci, które zakłada ofertę produktów zawsze tanich i świeżych – głosi to również hasło sklepu. W gazetkach prezentowane są zarówno produkty znanych firm jak i marek własnych Intermarche. Sklep stawia również na BIOżywność i zdrowy tryb życia. Z tego podowu w swoim asortymencie oferuje certyfikowane BIOprodukty. Można je znaleźć na specjalnie oznaczonych półkach oraz w korzystnych cenach w gazetkach promocyjnych supermarketu. Gazetki promocyjne Intermarche często proponują także drobne artykuły gospodarstwa domowego, markowe kosmetyki oraz wiele produktów na wagę.

Marka Intermarche oferuje jednocześnie bardzo ciekawe i atrakcyjne akcje promocyjne jak na przykład „Niska cena na co dzień!”, „Koszyk rodzinnych zakupów 20% taniej” czy „Pomysł na obiad”. Sieć daje swoim klientom również możliwość korzystania ze specjalnych bonów towarowych Intermarche. Można wykorzystywać je zarówno w supermarketach Intermarche jak również w siostrzanych sklepach Bricomarche – oferujących artykuły dla domu i ogrodu. W bezpośrednim sąsiedztwie dyskontów Intermarche klienci skorzystać mogą również z dobrej jakości paliw oferowanych na stacjach benzynowych sklepu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij