Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Intermarche

Informator


Intermarche jest francuską, franczyzową siecią supermarketów spożywczo-przemysłowych należącą do grupy niezależnych przedsiębiorców zwanych Grupą Muszkieterów. Na chwilę obecną posiada ponad 230 sklepów w Polsce.

Gazetka promocyjna Intermarche

Gazetka promocyjna Intermarche przedstawia przede wszystkim świeżą żywność – warzywa, owoce, zioła, pieczywo oraz mięso i wędliny (sklepy posiadają własne wędzarnie i piekarnie). Wynika to z głównego założenia sieci, które zakłada ofertę produktów zawsze tanich i świeżych – głosi to również hasło sklepu. W gazetkach prezentowane są zarówno produkty znanych firm jak i marek własnych Intermarche. Sklep stawia również na BIOżywność i zdrowy tryb życia. Z tego podowu w swoim asortymencie oferuje certyfikowane BIOprodukty. Można je znaleźć na specjalnie oznaczonych półkach oraz w korzystnych cenach w gazetkach promocyjnych supermarketu. Gazetki promocyjne Intermarche często proponują także drobne artykuły gospodarstwa domowego, markowe kosmetyki oraz wiele produktów na wagę. Klientom z ograniczoną liczbą czasu polecamy usługę Drive Intermarche. Pozwala ona na złożenie zamówienia online i odebranie zakupów w wybranym, dowolnym terminie.

Rób zakupy i tankuj

W bezpośrednim sąsiedztwie dyskontów Intermarche klienci skorzystać mogą z dobrej jakości paliw oferowanych na stacjach benzynowych sklepu. W całym kraju jest ich już ponad sześćdziesiąt. Dostawcami paliwa są spółki Orlen oraz Gaspol, a samo paliwo jest skrupulatnie sprawdzane w programie monitoringu paliw „Paliwa BAQ”. Na stacjach Intermarche klienci znajdą także myjnię, odkurzacz czy kompresor oraz zaopatrzą się w przekąski oraz kawę w mini barze. Największą zaletą połączenia stacji paliw oraz spożywczego supermarketu niewątpliwe jest możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu, co pozwala na sporą oszczędność czasu.

Social media i aplikacja mobilna Intermarche Polska

Gazetki i katalogi promocyjne znaleźć można również w aplikacji mobilnej Intermarche Polska. Klienci korzystający z aplikacji otrzymują mobilne rabaty na wybrane produkty spożywcze i artykuły przemysłowe w formie kuponów promocyjnych, które wykorzystywać mogą podczas zakupów w sklepach Intermarche. Sieć prężnie działa także w obrębie portali społecznościowych takich jak Facebook, Youtube czy Twitter, gdzie znaleźć można informacje o najnowszych ofertach promocyjnych oraz ciekawe przepisy na zdrowe i pyszne dania.

Działania społeczne

Sklepy Intermarche oraz Bricomarche od kilkunastu lat działają na rzecz potrzebujących wspierając Fundację Muszkieterów.  Fundację wspomagają również wszyscy niezależni, europejscy przedsiębiorcy z Grupy Muszkieterów, do której należą także sieci Intermarche oraz Bricomarche. Wszyscy członkowie fundacji działają w myśl zasady „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, ze wszystkich sił starają się dbać o przyszłość handlu oraz działać na rzecz konsumentów i klientów. W szczególności wspierają lokalne inicjatywy, samorządy, dbają o tworzenie przyjaznego środowiska pracy oraz podnoszenie standardów życia swoich klientów. Poza Fundacją Muszkieterów Intermarche wspiera również czworonogi, organizując w swoich sklepach zbiórki karmy dla bezdomnych psów i kotów.