Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Kaufland

Informator


MarkKaufland tak jak Lidl jest kolejną niemiecką siecią sklepów,działająca na terenie Europy, w tym Polski. Na rynku polskim firma pojawiła się z początkiem XXI wieku. Dzisiaj w całym kraju ma już ponad 150 placówek.

Niemiecka jakość w niskiej cenie

Dyskonty Kaufland cieszą się dużą popularnością z uwagi na dobrą jakość oferowanych produktów oraz niesamowicie niskie i promocyjne ceny. Oprócz produktów znanych na całym świecie marek, sklepy Kaufland oferują własne produkty pod nazwą K- Classic. Marka ta wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością oraz niską ceną oferowanego asortymentu. w Ostatnim czasie marka K-Classic bardzo rozbudowała ofertę swoich produktów. W asortymencie klienci znajdą produkty dla dzieci, dla wegetarian i wegan, bez laktozy czy bio. Drugą marką własną sklepu jest Exquisit, która oferuje produkty bardziej  wyrafinowane i ekskluzywne, ale w rozsądnych cenach. Sklepy Kaufland posiadają w swojej ofercie również markę SWITCH ON, w której asortymencie znalazły  drobne sprzęty AGD. Warto zaznaczyć, że hipermarkety Kaufland na tle pozostałych dużych sieci wyróżniają się przede wszystkim super dyskontowymi cenami produktów.

Gazetka promocyjna Kaufland

Gazetki promocyjne sieci są bardzo rozbudowane i zawsze przedstawiają szeroki asortyment wspaniałych produktów w atrakcyjnie niskich cenach. Najwięcej miejsca w gazetkach promocyjnych zajmuje świeża żywność; owoce, warzywa czy surowe mięsa. W sklepach znajdziemy również duży wybór produktów mrożonych, serów, wyrobów mięsnych oraz pieczywa, przygotowywanego na miejscu. Cotygodniowa oferta promocyjna obejmuje również różnego rodzaju artykuły przemysłowe oraz drobne AGD. Gazetka promocyjna Kaufland poza produktami dostępnymi w rabatowych cenach,  oferuje ciekawe porady kulinarne, krzyżówki oraz ciekawostki ze świata handlu. W ostatnim czasie Kaufland podobnie jak inne tego typu sklepy wprowadził do swojej oferty sezonowe akcje tematyczne okraszone licznymi promocjami i przepisami na dania kuchni świata.

Gotuj z Kauflandem

Poza gazetkami promocyjnymi marka Kaufland proponuje swoim klientom kącik z poradami dotyczącymi zdrowia i urody czy racjonalnego odżywiania. Na stronie internetowej sklepu klienci znajdą również mnóstwo przepisów i pomysłów na różnego rodzaju dania z wykorzystanie produktów dostępnych w sklepach Kaufland. Poprzez wbudowaną wyszukiwarkę w łatwy sposób można odnaleźć najbardziej interesujące przepisy i pomysły kulinarne.

Bądź na bieżąco

By robić tanie zakupy trzeba być na bieżąco ze wszystkimi ofertami promocyjnymi. Warto posiadać bezpłatną aplikację mobilną Kaufland, która znacznie ułatwi zakupy  i pozwoli na dostęp do najświeższych ofert i informacji. Klienci posiadający aplikację z powodzeniem mogą przeglądać w niej aktualne gazetki o katalogi promocyjne oraz tworzyć listy zakupów i dzielić się nimi z rodziną i znajomymi. Inną opcją śledzenia ofert promocyjnych jest fanpage Kaufland oraz możliwość zapisania się do newslettera sklepu.