Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Kaufland

Informator

Marka Kaufland tak jak Real i Lidl jest kolejną niemiecką siecią sklepów,działająca na terenie Europy, w tym Polski. Na rynku polskim firma pojawiła się z początkiem XXI wieku, dzisiaj w całym kraju ma już ponad 150 placówek.

Dyskonty Kaufland cieszą się dużą popularnością z uwagi na dobrą jakość oferowanych produktów oraz niesamowicie niskie i promocyjne ceny. Gazetki promocyjne sieci są bardzo rozbudowane i zawsze przedstawiają szeroki asortyment wspaniałych produktów w atrakcyjnie niskich cenach. Sklepy Kaufland oferują własne produkty pod nazwą K- Classic, jak również artykuły najbardziej znanych producentów. Najwięcej miejsca w gazetkach promocyjnych zajmuje świeża żywność; owoce, warzywa czy surowe mięsa. W sklepach znajdziemy również duży wybór produktów mrożonych, serów, wyrobów mięsnych oraz pieczywa, przygotowywanego na miejscu. Jak wiele innych hipermarketów, w swoich gazetkach promocyjnych, Kaufland poza produktami dostępnymi w rabatowych cenach,  oferuje ciekawe porady kulinarne, krzyżówki oraz ciekawostki ze świata handlu.

W ostatnim czasie Kaufland podobnie jak inne tego typu sklepy wprowadził do swojej oferty sezonowe akcje tematyczne okraszone licznymi promocjami i przepisami na dania kuchni świata. Poza gazetkami promocyjnymi marka Kaufland proponuje swoim klientom kącik z poradami dotyczącymi zdrowia i urody czy racjonalnego odżywiania. Hipermarkety Kaufland na tle pozostały dużych sieci wyróżniają się super dyskontowymi cenami produktów, we wszystkich sklepach oznaczonych żółtymi strzałkami.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij