Navigation Menu+

Rób zakupy w Kauflandzie i zostań milionerem

Opublikowano: 2021-01-25, poniedziałek

W Kauflandzie pierwsze tygodnie 2021 roku przebiegają pod znakiem nowej akcji promocyjnej. „Punktowy milioner” to doskonała okazja na zdobycie aż miliona punktów Payback, które następnie można wymienić na darmowe zakupy. Jak zostać punktowym milionerem?

Aby wziąć udział w nowej akcji niemieckiej sieci, należy przede wszystkim dołączyć do programu Payback. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • odbierając podczas zakupów w Kauflandzie specjalną ulotkę, wypełniając dołączony do niej formularz i wrzucając go do przygotowanej urny Payback;
  • zamawiając kartę online i rejestrując ją na stronie payback.pl.

Posiadacze karty Payback za każde zakupy w Kauflandzie otrzymują punkty, które są kluczowe w akcji „Punktowy milioner”. Wymieniając co najmniej 100 punktów na zakupy w sklepach sieci, klient dostanie formularz, który zawiera pytanie konkursowe – po wypełnieniu dokumenty i udzieleniu odpowiedzi na pytanie, udział w konkursie jest potwierdzony.

„Punktowy milioner” – co można wygrać

Nagrodą w nowym konkursie Kauflandu jest aż milion punktów (równowartość 10 tysięcy złotych), które można wymienić na zakupy. Akcja podzielona jest na cztery etapy, a jedną kartę Payback w każdym z nich można zarejestrować tylko raz:

Etap I: 07.01. – 13.01.
Etap II: 14.01. – 20.01.
Etap III: 21.01. – 27.01.
Etap IV: 28.01. – 03.02.

Wyniki oraz regulamin akcji można znaleźć na stronie internetowej punktowymilioner.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator