Navigation Menu+

Lampki choinkowe i świetlne projektory

Opublikowano: 2017-12-18, poniedziałek

Co najlepiej tworzy świąteczną atmosferę? Oczywiście pięknie przystrojona i świecąca się radośnie choinka. To właśnie dzięki jasnym choinkowym lampkom klimat Bożego Narodzenia odczuwa się jeszcze intensywniej, a aura, którą tworzą, sprzyja rodzinnym spotkaniom i długim świątecznym rozmowom. Koniecznie zadbaj więc o to, aby twoja choinka świeciła się w naprawdę wyjątkowy sposób. Jak to zrobić? Śpieszymy z podpowiedzią!

Najlepszy wybór – lampki choinkowe LED

Lampki choinkowe to bez wątpienia podstawa każdej świątecznej dekoracji. Przede wszystkim idealnie komponują się ze świąteczną choinką, ale dlaczego nie dać się ponieść wyobraźni i udekorować nimi cały dom, a nawet ogród? Możesz wybrać lampki jednobarnwe, których ciepłe światło nie tylko świetnie skomponuje się z zielenią choinki, ale także otuli całe pomieszczenie, tworząc świąteczny klimat. Możesz też zdecydować się na lampki mieniące się wieloma kolorami, które bez wątpienia potęgują atmosferę świąt, a dodatkowo fantazyjnie się prezentują.

Lampki choinkowe LED to doskonałe rozwiązanie również z innego powodu – są bardzo energooszczędne, dzięki czemu, nawet paląc się wiele godzin, nie wpłyną znacząco na nasz rachunek za energię elektryczną.

Światełka LED w najlepszych cenach

W gazetkach promocyjnych różnych sklepów nie brakuje światełek LED różnego rodzaju i koloru. Warto zatem bliżej przyjrzeć się temu co i w którym sklepie dostaniemy. W sklepach sieci Carrefour:

 •  lampki (100 światełek)  do użytku wewnętrznego – 12,99 zł
 •  lampki (200, 400, 600 i 800 światełek) do użytku zewnętrznego – od 29,99 zł

Dla amatorów nieco bardziej wyszukanych zdobień idealne będą:

 • lampki w kształcie małych, złotych gwiazdek (50 światełek) – 24,99 zł
 • kule dekoracyjne LED (10 sztuk) – 9,99 zł
 • wąż świetlny – 39,99 zł
 • solarne lampki LED (50 światełek) – 39,99 zł

Duży wybór lampek choinkowych znajduje się również w gazetce promocyjnej Biedronki:

 • komplet lampek do użytku wewnętrznego (jedno lub wielokolorowych) –12,99 zł
 • lampki do użytku wewnętrznego (tradycyjne, śnieżynki, kulki lub zmieniająca kolor kurtyna) – 14,99 zł

Do tego w ofercie znajdziemy też dekoracje stojące w kształcie świecącej choinki lub bałwanka (7,99 złotych za sztukę) lub łańcuch z kul LED (20 sztuk, 29,99 złotych).

Ciekawą ofertę przygotowały także sklepy Obi i Castorama. W Obi znajdziemy:

 • różnokolorowe lampki choinkowe LED wewnętrzne (100 światełek) – 16,89 zł
 • lampki jednobarwne wewnętrzne (dostępne w różnych wariantach kolorystycznych) – 12,99 złotych.
 • lampki zewnętrzne (60 światełek) ze sterowaniem funkcyjnym – 29,99 zł
 • zewnętrzne lampki-łezki (jedno lub wielokolorowe) – 39,99 zł

W gazetce promocyjnej sieci Castorama znajdziemy:

 • klasyczne białe lampki LED (50 światełek) – 9,88 zł
 • różnokolorowe lampki wewnętrzne – 16,88 zł
 • lampki zewnętrzne–  od 19,58 zł

Oprócz tego sieć oferuje świecące ozdoby stojące i wiszące oraz lampki w nietradycyjnych kształtach (np. gwiazdki). A wszystko dla jeszcze mocniejszego zaakcentowania specjalnego charakteru świąt, którego właściwe oświetlone, stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Projektory świetlne

Świetną alternatywą dla klasycznego oświetlenia są projektory mogące tworzyć świetlne iluminacje w wielu kształtach i kolorach. tego typu urządzenia mogą być stosowane wewnątrz jak i na zewnątrz. Urządzenia można wykorzystywać pojedynczo jak również nakładać efekty jednych na drugie. Bardzo dobry projektor w swojej promocji oferują sklepy Biedronka oraz Carrefour:

JUMI Projektor świetlnych kształtów LED – 69,99 zł (Carrefour)

JUMI Projektor laserowy (10 efektów) – 119 zł (Biedronka)

Więcej świetlnych promocji szukajcie w gazetkach promocyjnych. Im bliżej świąt, tym światełka i dekoracje świetlne będą tańsze, choć wiąże się to również z coraz mniejszym wyborem dekoracji. Zatem już teraz warto sprawdzić czy zeszłoroczne oświetlenie jest nadal sprawne, a jeżeli nie to zaopatrzyć się w nowe światełka.

Informator

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij