Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Netto

Informator


Netto to duża sieć supermarketów, tak jak marka Jysk, wywodząca się z Danii. Poza Danią i Polską posiada swoje sklepy również w Szwecji i Niemczech. 

Poznaj Netto

Głównym założeniem sklepu jest hasło „więcej za mniej”, a jego symbolem czarny terier szkocki Scottie z koszykiem w pyszczku, odzwierciedlający talent do oszczędzania. Dyskonty Netto oferują swoim klientom możliwości płatności bonami Sodexo oraz specjalnymi bonami towarowymi Netto. Marka Netto stara się również uczestniczyć w wielu akcjach charytatywnych i pomagać fundacjom między innymi WOŚP i „Kolorowy Świat”. Mocno angażuje się również w akcje sportowe pod hasłem NETTOaktywni, wspierając sportowców zawodowych oraz amatorów. Sklepy Netto posiadają także swój fotoserwis, w którym w łatwy sposób klienci mogą stworzyć własną Cewe fotoksiążkę, fotokalendarz, fotokartkę czy też fotoobraz. Oczywiście istnieje także możliwość zamówienia standardowych odbitek oraz wywołania zdjęć ze smartfona.

Gazetka promocyjna Netto

Gazetka promocyjna Netto pojawia się raz w tygodniu. Podzielona jest na dwie części – gazetkę spożywczą oraz przemysłową. Asortyment prezentowany w gazetkach promocyjnych jest bardzo szeroki, jak również oferowany w bardzo korzystnych cenach. W szczególności są to produkty znanych i lubianych marek, meble, artykuły dla majsterkowiczów, dzieci oraz osób starszych. Poza nimi Netto proponuje również marki własne oferujące soki i napoje, kawy i herbaty, słodycze, artykuły mrożone, kosmetyki czy chemię gospodarczą. Sklep proponuje także bogatą ofertę świeżych warzyw i owoców, ziół oraz żywych kwiatów. Gazetka promocyjna Netto to również artykuły biurowe i książki. Gazetka promocyjna oferująca artykuły przemysłowe to „Inspiracje w Netto”. Znajdziemy w niej artykuły dekoracyjne, urządzenia kuchenne, wybrany sprzęt AGD czy odzież i obuwie. Produkty często  są markowe i zawsze oferowane w atrakcyjnie niskich cenach.

Marki własne Netto

Produkty marek własnych Netto cechuje przede wszystkim niska cena i dobra jakość. Wśród nich klienci znajdą szeroki wybór artykułów spożywczych, mrożonych, produkty dla dzieci oraz artykuły premium marki Premieur. Artykuły spożywcze to przede wszystkim nabiał marki Miletto, wędliny i mięsa marki Bergio, sery Maduro, herbaty Adventure, produkty do wypieków Mamone, bakalie marki Sereno oraz przyprawy Bolinero. W asortymencie znalazły się także makarony La Campagna, woda Krystalia oraz produkty mrożone między innymi lody Gelato Classico. Produkty marek własnych bardzo często pojawiają się w gazetkach promocyjnych Netto w jeszcze niższych cenach niż zwykle.

Kulinarne inspiracje

Klientów szukających kulinarnych inspiracji i pomysłów na smaczne posiłki Netto zaprasza na swój blog kulinarny. Przepisy prezentowane na blogu są szybkie oraz niedrogie. Co ważne w większości tworzone z produktów dostępnych w sklepach Netto. Poza przepisami na blogu znajdziemy także ciekawe porady kulinarne. Poszerzymy także zakres wiedzy związany z właściwościami zdrowotnymi poszczególnych produktów oraz dowiemy się o jakie produkty warto uzupełnić naszą dietę.