Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Neonet

Brak aktualnych gazetek sklepu.

Informator


Neonet to polska sieć hipermarketów mająca swoja główną siedzibę we Wrocławiu. Zajmuje się głównie dystrybucją szeroko rozumianego sprzętu RTV i AGD.

Promocje w Neonet

Gazetki promocyjne sieci ukazują się przynajmniej raz w tygodniu i zawsze zawierają ciekawe propozycje promocji wysokiej klasy sprzętów. Asortyment gazetek jak i sklepów Neonet to przede wszystkim wspominane już urządzenia RTV i AGD, jak również sprzęt komputerowy. Taki jak urządzenia peryferyjne – routery, monitory, projektory, głośniki czy myszki i klawiatury. Znajdziemy także szeroki wybór drukarek, podzespołów i dysków pamięci. W gazetkach promocyjnych znajdziemy również dobry sprzęt fotograficzny i różnego rodzaju kamery, telefony komórkowe oraz wiele akcesoriów. Sklep oferuje swoim klientom wiele usług towarzyszących. Wśród nich znajdziemy między innymi fachowa pomoc profesjonalnych pracowników, transport i montaż zakupionych towarów oraz bardzo korzystny system ratalny i reklamacyjny. Sieć stara się także dbać o środowisko i czynnie bierze udział w segregacji śmieci i elektroodpadów.

Usługi online

Klienci mogą dokonywać zakupów nie tylko w sklepach stacjonarnych, których na terenie Polski jest już ponad czterysta, ale również w sklepie internetowym sieci. W razie pytań i niepewności co do zakupu wybranego towaru klienci mogą skorzystać z infolinii sklepu. Działa ona od poniedziałku do piątku.

Pomysł na biznes

Sieć zaprasza również do zawierania umów franczyzowych i tym samym powiększania liczny sklepów w kraju. Najważniejszym celem prężnie rozwijającej się marki jest stworzenie najlepszej i profesjonalnej sieci elektrosklepów w Polsce.