Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Neonet

Neonet to polska sieć hipermarketów mająca swoja główną siedzibę we Wrocławiu. Zajmuje się głównie dystrybucją szeroko rozumianego sprzętu RTV i AGD.

 Gazetki promocyjne sieci ukazują się przynajmniej raz w tygodniu i zawsze zawierają ciekawe propozycje promocji wysokiej klasy sprzętów. Asortyment gazetek jak i sklepów Neonet to przede wszystkim wspominane już urządzenia RTV i AGD, jak również sprzęt komputerowy między innymi urządzenia peryferyjne – routery, monitory, projektory, głośniki czy myszki i klawiatury. Znajdziemy także szeroki wybór drukarek, podzespołów i dysków pamięci. W gazetkach promocyjnych znajdziemy również dobry sprzęt fotograficzny i różnego rodzaju kamery, telefony komórkowe oraz wiele akcesoriów. Sklep oferuje swoim klientom wiele usług towarzyszących, wśród nich są między innymi fachowa pomoc profesjonalnych pracowników, transport i montaż zakupionych towarów oraz bardzo korzystny system ratalny i reklamacyjny. Sieć stara się także dbać o środowisko i czynnie bierze udział w segregacji śmieci i elektroodpadów. Klienci mogą dokonywać zakupów nie tylko w sklepach stacjonarnych, których na terenie Polski jest już ponad czterysta, ale również w sklepie internetowym sieci. W razie pytań i niepewności co do zakupu wybranego towaru klienci mogą skorzystać z infolinii sklepu, działającej od poniedziałku do soboty. Sieć zaprasza również do zawierania umów franczyzowych i tym samym powiększania liczny sklepów w kraju. Najważniejszym celem prężnie rozwijającej się marki jest stworzenie najlepszej i profesjonalnej sieci elektrosklepów w Polsce.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij