Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Agata Meble

Agata to polska sieć sklepów meblowo-aranżacyjnych, której początki sięgają roku 1952, kiedy do życia powołano państwowe przedsiębiorstwo „Bytomska Fabryka Mebli”. Po latach wewnętrznych przemian, które doprowadziły do prywatyzacji, firma przybrała obecną formę i aktualnie posiada 32 wielkopowierzchniowe salony, w których są dostępne artykuły ponad 250 producentów z Polski i zagranicy.

Agata i jesteś w domu!

W bogatej ofercie salonów Agata znajdziemy kolekcje mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni oraz szeroki wybór krzeseł, materacy i stołów. Ponadto w sklepach sieci można kupić różnorodne akcesoria do aranżacji wnętrz, akcesoria dekoracyjne oraz pozycje z następujących kategorii: oświetlenie, dywany, tekstylia, dodatki kuchenne.

Nadrzędnym celem sieci jest profesjonalne wsparcie klientów w budowaniu niepowtarzalnej atmosfery ich domów i mieszkań, dlatego w sklepach Agata można znaleźć wiele wykończeniowych inspiracji zgodnych z najnowszymi trendami. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc pracowników i ekspertów, a także czerpać pomysły z gotowych rozwiązań starannie zaprojektowanych przez dekoratorów i stylistów. W przypadku konieczności klienci mogą dokupić usługę przewozu mebli (płatność zgodnie z cennikiem na stronie agatameble.pl) oraz montażu, którego cena jest ustalana procentowo od wartości zakupionych mebli.

Agata – gazetka promocyjna

Gazetka promocyjna sieci Agata ukazuje się co dwa tygodnie i jest dostępna zarówno w wersji papierowej, jak i online na stronie agatameble.pl. Gazetka ma standardowy charakter i znaleźć można w niej aktualnie przecenione produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Dużym plusem gazetki promocyjnej sieci Agata jest podział na kategorie oraz informacja o możliwości zakupu na raty umieszczona przy wybranych produktach. Twarzą gazetki oraz całej sieci jest popularna polska aktorka Małgorzata Socha.

Promocje i rabaty w sklepach Agata

Poza gazetką promocyjną z aktualnymi rabatami i okazjami, obowiązującymi w salonach sieci Agata, możemy zapoznać się na stronie internetowej agatameble.pl w zakładce „Promocje”. Znajdziemy tam opis wszystkich prowadzonych przez sieć akcji promocyjnych oraz przykłady kolekcji, które są nimi objęte. Takie rozwiązanie pozwala jednocześnie odnaleźć inspirację i poczynić spore oszczędności.

Oczywiście, szukając pomysłu na urządzenie domu czy mieszkania, wcale nie musimy ograniczać się do zakładki „Promocje”. Oryginalne, a przede wszystkim szczegółowo opisane koncepcje, znajdziemy także w zakładce „Inspiracje”, która de facto pełni funkcję bloga.

Sieć Agata – godziny otwarcia i kontakt

Sklepy Agata w całej Polsce są czynne od 10:00 do – w zależności od lokalizacji – 20:00 lub 21:00, zarówno w dni robocze, jak i w niedziele handlowe. Kontakt z siecią można nawiązać na trzy sposoby: poprzez wypełnienie formularza na stronie agatameble.pl, mailowo pod adresem kontakt@agatameble.pl, a także pod numerem telefonu 32 888 70 70. Sieć jest także obecna na Facebooku oraz Instagramie.