Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Groszek

Groszek to ogólnopolska sieć samoobsługowych sklepów spożywczych należąca do grupy Eurocash. Swój pierwszy market uruchomiła w 2000 roku i obecnie na terenie całego kraju ma ich ponad 1700. Sieć otrzymała wiele branżowych nagród i jest jednym z liderów na rynku handlu detalicznego.

Sklepy Groszek – misja i cele

Główną misją sieci sklepów Groszek jest wspieranie polskiej przedsiębiorczości. Metoda, która do tego prowadzi, zakłada otwieranie marketów działających jak małe, rodzinne firmy. W ten sposób sieć buduje wśród klientów poczucie bliskości i lokalności, dzięki czemu skutecznie rywalizuje z większymi dyskontami.

Groszek, czyli Dobry Wybór

Ważne miejsce w bogatej ofercie sklepów Groszek zajmują produkty marek własnych sieci. Rozpoznać można je po oznaczeniu Dobry Wybór. Łącznie jest ich ponad 400 i można znaleźć je w takich kategoriach produktów jak chemia gospodarcza, nabiał, słodycze, napoje, oleje, przetwory, makarony czy pieczywo. Starannie dobrany asortyment marki cechują wysoka jakość, niska cena oraz atrakcyjne opakowanie. Pełny katalog produktów można znaleźć na stronie internetowej www.groszek.com.pl w zakładce Marka Dobry Wybór.

Gazetka promocyjna Groszek

Groszek, jak każda sieć sklepów, regularnie przygotowuje dla swoich klientów gazetkę promocyjną. Jest ona dostępna w wersji papierowej oraz internetowej do pobrania w pliku PDF na stronie internetowej, W gazetce znajdziemy aktualne promocje oraz przepisy na smaczne i dietetyczne potrawy. Gazetka promocyjna Groszek ma przekrojowy charakter, a dodatkowo zamieszczane są w niej informacje o specjalnych ofertach oraz produktach dnia. W promocji zawsze znajdziemy podstawowe produkty żywnościowe jak warzywa, owoce, wędliny czy pieczywo.

Konkursy z Groszkiem

Przejrzysta i czytelna witryna internetowa to także miejsce, w którym Groszek ogłasza przygotowane specjalnie dla klientów konkursy. Można je znaleźć w zakładce Konkursy oraz w gazetce promocyjnej sklepu. W tym samym miejscu publikowane są także wyniki zakończonych zabaw. Sieć każdorazowo przygotowuje atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkursy dedykowane są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Polub Groszek na Facebooku

Czym jeszcze może pochwalić się sieć Groszek? Z całą pewnością przyjemną atmosferą panującą w sklepach, życzliwym i pomocnym personelem oraz atrakcyjnymi akcjami konsumenckimi jak chociażby regularnie organizowana loteria. Groszek jest także aktywny na Facebooku, gdzie publikowane są wszystkie ważne dla klientów informacje. O wielu z nich sieć informuje też za pośrednictwem strony internetowej w zakładce Aktualności. Dzięki temu jeszcze mocniej otwiera się na klientów i realizuje hasło „Groszek – twój sklep na co dzień”.