Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Auchan

Informator

Auchan to francuska sieć hipermarketów, która swoją działalność prowadzi na terenie Europy i Azji. W porównaniu z innymi markami sklepów tego typu, sieć Auchan sprzedaje cały asortyment w niesamowicie niskich cenach.

Gazetki promocyjne Auchan, tak jak ich większość w pozostałych hipermarketach, wydawane są raz w tygodniu. Można w nich znaleźć wiele ciekawych promocji na artykuły spożywcze, drogeryjne, przemysłowe czy sprzęt AGD/ RTV. Jak pozostałe hipermarkety także Auchan posiada swoje własne marki. Zaliczamy do nich produkty ze znakiem podniesionego kciuka oraz te z logo sklepu. Oprócz cotygodniowej gazetki promocyjnej Auchan wydaje także katalogi akcji sezonowych bądź tematycznych. które zazwyczaj obowiązują przez dwa tygodnie lub do wyczerpania zapasów asortymentu.

Poza gazetkami promocyjnymi i katalogami marka Auchan prowadzi zakupy internetowe – Auchan Direct. Zakupy dostarczane są prosto pod drzwi klienta – dowóz obejmuje całą Warszawę oraz wyszczególnione okolice.

Jak wiele innych hipermarketów Auchan posiada swój własny program lojalnościowy o nazwie Skarbonka. Kupując w sklepach Auchan produkty oznaczone znakiem Skarbonki, klienci zbierają złotówki na swoich kontach. Zgromadzone pieniądze mogą potem wykorzystać na dowolne zakupy w ciągu danego roku. Wystarczy założyć kartę płatniczą Skarbonka MasterCard lub kartę kredytową Visa Auchan. Produktów z logiem skarbonki warto szukać w gazetkach promocyjnych Auchan. Niejednokrotnie zdarza się iż, dany produkt nie tylko kupimy w promocyjnej cenie, ale także odłożymy kilka groszy do naszej skarbonki, by wykorzystać je już przy następnych zakupach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij