Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Auchan

Informator

Auchan to francuska sieć hipermarketów, która swoją działalność prowadzi na terenie Europy i Azji. W porównaniu z innymi markami sklepów tego typu, sieć Auchan sprzedaje cały asortyment w niesamowicie niskich cenach.

Gazetka Auchan

Gazetka promocyjna Auchan oferuje różnego typu produkty. Można w niej znaleźć wiele ciekawych promocji na artykuły spożywcze, drogeryjne, przemysłowe, ogrodnicze czy sprzęt AGD/ RTV. Jak pozostałe hipermarkety także Auchan posiada swoje własne marki. Artykuły te często pojawiają się w promocyjnych cenach w katalogach i gazetkach Auchan. Zaliczamy do nich produkty ze znakiem podniesionego kciuka, te z logo sklepu oraz kosmetyki Cosmia. Marki własne Auchan na tle znanych producentów wyróżniają przede wszystkim niska cena i dobra jakość. Oprócz cotygodniowej gazetki promocyjnej Auchan wydaje także katalogi akcji sezonowych bądź tematycznych. Często pojawiają się także gazetki promocyjne z ofertą specjalną dotyczącą różnych kategorii produktów.

Auchan Direct – zakupy online

Poza gazetkami promocyjnymi i katalogami marka Auchan prowadzi zakupy internetowe – Auchan Direct. Dokonując zakupów przez Internet klient może zamówić produkty i artykuły ze wszystkich kategorii produktów dostępnych w sklepie stacjonarnym Auchan. Z powodzeniem można kupić między innymi świeże warzywa i owoce, nabiał, sery, wędliny, pieczywo, słodycze, chemię gospodarczą, artykuły dla zwierząt, produkty bio i eco czy też kosmetyki. Robiąc zakupy przez Internet klienci mogą również korzystać w ciekawych ofert promocyjnych i rabatów. Zakupy dostarczane są prosto pod drzwi klienta – dowóz obejmuje całą Warszawę oraz wyszczególnione okolice. Zamówienia można składać poprzez specjalny serwis zakupowy AuchanDirect przez siedem dni w tygodniu, a odbiór zakupów ustalić na dogodną godzinę.

Skarbonka – oszczędzaj na zakupach

Jak wiele innych hipermarketów Auchan posiada swój własny program lojalnościowy o nazwie Skarbonka. Kupując w sklepach Auchan produkty oznaczone znakiem Skarbonki, klienci zbierają złotówki na swoich kontach. Zgromadzone pieniądze mogą potem wykorzystać na dowolne zakupy w ciągu danego roku. By dołączyć i korzystać z programu wystarczy założyć kartę kredytową Visa Auchan. Produktów z logiem skarbonki warto szukać w gazetkach promocyjnych Auchan. Niejednokrotnie zdarza się iż, dany produkt nie tylko kupimy w promocyjnej cenie, ale także odłożymy kilka groszy do naszej skarbonki, by wykorzystać je już przy następnych zakupach.

Auchan i życie się zmienia

Sklep Auchan posiada także własną, darmową aplikację mobilną, w której publikowana jest także gazetka promocyjna Auchan. W aplikacji klienci znajdą również kupony rabatowe na wybrane produkty lub marki oraz zlokalizują najbliższy sklep Auchan w swojej okolicy. Znalazło się w niej także miejsce na kulinarne inspiracje, smaczne i proste przepisy oraz przydatne informacje na temat żywienia i produktów, które warto jeść.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij