Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Auchan

Informator


Auchan tak jak Carrefour to francuska sieć hipermarketów, która swoją działalność prowadzi na terenie Europy i Azji. W porównaniu z innymi markami sklepów tego typu, sieć Auchan sprzedaje cały asortyment w niesamowicie niskich cenach.

Gazetka promocyjna Auchan

Gazetka promocyjna Auchan oferuje różnego typu produkty. Można w niej znaleźć wiele ciekawych promocji na artykuły spożywcze, drogeryjne, przemysłowe, ogrodnicze czy sprzęt AGD/ RTV. Jak pozostałe hipermarkety także Auchan posiada swoje własne marki. Artykuły te często pojawiają się w promocyjnych cenach w katalogach i gazetkach Auchan. Zaliczamy do nich produkty ze znakiem podniesionego kciuka, te z logo sklepu oraz kosmetyki Cosmia. Marki własne Auchan na tle znanych producentów wyróżniają przede wszystkim niska cena i dobra jakość. Oprócz cotygodniowej gazetki promocyjnej Auchan wydaje także katalogi akcji sezonowych bądź tematycznych. Często pojawiają się także gazetki promocyjne z ofertą specjalną dotyczącą różnych kategorii produktów.

Auchan Direct – zakupy online

Poza gazetkami promocyjnymi i katalogami marka Auchan prowadzi zakupy internetowe – Auchan Direct. Dokonując zakupów przez Internet klient może zamówić produkty i artykuły ze wszystkich kategorii produktów dostępnych w sklepie stacjonarnym Auchan. Z powodzeniem można kupić między innymi świeże warzywa i owoce, nabiał, sery, wędliny, pieczywo, słodycze, chemię gospodarczą, artykuły dla zwierząt, produkty bio i eco czy też kosmetyki. Robiąc zakupy przez Internet klienci mogą również korzystać w ciekawych ofert promocyjnych i rabatów. Zakupy dostarczane są prosto pod drzwi klienta – dowóz obejmuje całą Warszawę oraz wyszczególnione okolice. Zamówienia można składać poprzez specjalny serwis zakupowy AuchanDirect przez siedem dni w tygodniu, a odbiór zakupów ustalić na dogodną godzinę.

Skarbonka – oszczędzaj na zakupach

Jak wiele innych hipermarketów Auchan posiada swój własny program lojalnościowy o nazwie Skarbonka. Kupując w sklepach Auchan produkty oznaczone znakiem Skarbonki, klienci zbierają złotówki na swoich kontach. Zgromadzone pieniądze mogą potem wykorzystać na dowolne zakupy w ciągu danego roku. By dołączyć i korzystać z programu wystarczy założyć kartę kredytową Visa Auchan. Produktów z logiem skarbonki warto szukać w gazetkach promocyjnych Auchan. Niejednokrotnie zdarza się iż, dany produkt nie tylko kupimy w promocyjnej cenie, ale także odłożymy kilka groszy do naszej skarbonki, by wykorzystać je już przy następnych zakupach.

Auchan i życie się zmienia

Sklep Auchan posiada także własną, darmową aplikację mobilną, w której publikowana jest także gazetka promocyjna Auchan. W aplikacji klienci znajdą również kupony rabatowe na wybrane produkty lub marki oraz zlokalizują najbliższy sklep Auchan w swojej okolicy. Znalazło się w niej także miejsce na kulinarne inspiracje, smaczne i proste przepisy oraz przydatne informacje na temat żywienia i produktów, które warto jeść.