Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci ZIKO Dermo

Ziko Dermo to drogerie i profesjonalne punkty doradztwa w zakresie pielęgnacji urody, które działają przy wybranych aptekach Ziko. Punkty zlokalizowane są głównie w dużych miastach, a ich liczba sukcesywnie rośnie.

Kosmetyki w Ziko Dermo

W Ziko Dermo znajdziemy szeroki wybór najlepszych kosmetyków zdrowotnych, aptecznych oraz dermokosmetyków, które cieszą się dużym uznaniem klientów. Są wśród nich zarówno kosmetyki tradycyjne, jak i coraz popularniejsze kosmetyki naturalne. Wszystkie produkty dostarczane są przez najbardziej uznanych producentów, co jest gwarancją wysokiej jakości. W ofercie Ziko Dermo znajdują się kosmetyki takich marek jak m.in.: Elancyl Paris, A-Derma, Iwostin, Vichy, Etiaxil, Nuxe, Green Pharmacy czy Dr Irena Eris.

Gazetka promocyjna Ziko Dermo

Ziko Dermo posiada własną gazetkę promocyjną. Na tle innych drogerii wyróżnia ją długi okres obowiązywania. Każda gazetka promocyjna Ziko Dermo jest bowiem ważna przez cały miesiąc. Gazetka w formacie PDF jest dostępna na stronie internetowej www.zico.pl, a w tradycyjnej wersji papierowej – w punktach sprzedaży. Ziko Dermo posiada także newsletter, do którego można zapisać się przez internet. Wśród ofert promocyjnych znajdziemy nie tylko kosmetyki, ale również suplementy diety, witaminy czy produkty dla dzieci i niemowląt.

Tydzień z marką

Poza ofertą z gazetki promocyjnej Ziko Dermo regularnie przygotowuje dla swoich klientów promocję „tydzień z marką”. W jej ramach w wybranym tygodniu klienci mogą kupić produkty wskazanej marki z dużym rabatem. Zniżka sięga nawet 40% i zawsze obejmuje kilkanaście marek.

Ziko klub

Dodatkowe korzyści czekają na klientów, którzy zdecydują się dołączyć do Ziko klubu. Po dołączeniu otrzymamy specjalną kartę klubowicza, a punkty zebrane za zakupy w Ziko Dermo wymienimy na nagrody z katalogu. Każde wydane 4 złote to 1 punkt. Klubowiczom sieć gwarantuje też dostęp do specjalnych promocji oraz stały dostęp do najświeższych nowości i informacji, o których informuje za pośrednictwem wiadomości sms. Dodatkową gratką są też zaproszenia na eventy organizowane przez Ziko Dermo jak na przykład darmowe dermokonsultacje i badania skóry. Do programu lojalnościowego można się zgłosić wypełniając formularz w internecie lub wypełniając stosowny druk w aptece Ziko. Sieć prowadzi też konto na portalu Facebook oraz blog z poradami dla klientów, który jest dostępny na stronie internetowej.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij