Navigation Menu+

Gazetka promocyjna ZIKO Dermo

Ziko Dermo to drogerie i profesjonalne punkty doradztwa w zakresie pielęgnacji urody, które działają przy wybranych aptekach Ziko. Punkty zlokalizowane są głównie w dużych miastach, a ich liczba sukcesywnie rośnie.

Kosmetyki w Ziko Dermo

W Ziko Dermo znajdziemy szeroki wybór najlepszych kosmetyków zdrowotnych, aptecznych oraz dermokosmetyków, które cieszą się dużym uznaniem klientów. Znajdziemy wśród nich zarówno kosmetyki tradycyjne, jak i coraz popularniejsze kosmetyki naturalne. Wszystkie produkty dostarczane są przez najbardziej uznanych producentów, co jest gwarancją wysokiej jakości. W ofercie Ziko Dermo znajdują się kosmetyki takich marek jak m.in.: Elancyl Paris, A-Derma, Iwostin, Vichy, Etiaxil, Nuxe, Green Pharmacy czy Dr Irena Eris.

Gazetka promocyjna Ziko Dermo

Ziko Dermo posiada własną gazetkę promocyjną. Na tle innych drogerii i aptek wyróżnia ją przede wszystkim długi okres obowiązywania. Każda gazetka promocyjna Ziko Dermo jest bowiem ważna przez cały miesiąc. Gazetka w formacie PDF dostępna jest na stronie internetowej www.zico.pl, a w tradycyjnej wersji papierowej – w punktach sprzedaży. Ziko Dermo posiada także newsletter, do którego można zapisać się przez internet. Warto zaznaczyć, że wśród ofert promocyjnych znajdziemy nie tylko kosmetyki, ale również suplementy diety, witaminy czy produkty dla dzieci i niemowląt.

Tydzień z marką

Poza ofertą z gazetki promocyjnej Ziko Dermo regularnie przygotowuje dla swoich klientów promocję „tydzień z marką”. W jej ramach w wybranym tygodniu klienci mogą kupić produkty wskazanej marki z dużym rabatem. Zniżki sięgają nawet 40% i zawsze obejmują kilkanaście marek oraz linii produktów.

Ziko klub

Dodatkowe korzyści czekają na klientów, którzy zdecydują się dołączyć do Ziko klubu. Po dołączeniu otrzymują oni specjalną kartę klubowicza, a punkty zebrane za zakupy w Ziko Dermo wymieniają na nagrody z katalogu. Każde wydane 4 złote to 1 punkt. Ponadto wszystkim klubowiczom sieć gwarantuje dostęp do specjalnych promocji oraz stały dostęp do najświeższych nowości i informacji, o których informuje za pośrednictwem wiadomości sms. Dodatkową gratką są też zaproszenia na eventy organizowane przez Ziko Dermo jak na przykład darmowe dermokonsultacje i badania skóry. Do programu lojalnościowego można zgłosić się wypełniając formularz w internecie lub stosowny druk w aptece Ziko. Sieć prowadzi również konto na portalu Facebook oraz blog z poradami dla klientów, który jest dostępny na stronie internetowej.