Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Lidl

Informator


Marka Lidl swoją historię rozpoczęła na terenie Niemiec, gdzie otworzyła swój pierwszy, mały sklep. Dzisiaj zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie, posiadając swoje sklepy na terenie prawie wszystkich europejskich krajów.

Kuchnia pełna smaków w niskiej cenie

Filozofia firmy jest bardzo prosta – dostarczać swoim klientom wysokiej jakości produkty w niskich cenach, co skutecznie się udaje. Lidl w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów spożywczych, bardzo dobrych artykułów przemysłowych oraz smacznych win. Jednak wydaje się, że najbardziej kojarzony jest ze swoimi słynnymi „tygodniami kuchni”… greckiej, włoskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej i wielu innych. Co więcej pochwalić może się również wspaniałą i szeroką ofertą promocyjną, którą na bieżąco  można śledzić w gazetkach promocyjnych.

Gazetka promocyjna Lidl w każdy poniedziałek i czwartek

Gazetka promocyjna Lidl pojawia się w dwóch odsłonach; spożywczo-przemysłowej (żółta i niebieska) oraz z produktami dostępnymi tylko w danym tygodniu, wśród których znajdziemy drobne AGD, odzież, dekoracje, sprzęt sportowy czy akcesoria kuchenne. W gazetkach promocyjnych Lidl często pojawiają się także świetne akcje tematyczne jak na przykład „Akcja Błysk”, która oferuje niemieckiej jakości artykuły przemysłowe; proszki do prania, płyny i mleczka do czyszczenia, ściereczki i wiele innych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również gazetki Lidl oferujące promocje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz obuwia – wszystkie artykuły dostępne są w super atrakcyjnych cenach. Często pojawiają się także gazetki promocyjne ze sprzętem kuchennym, drobnymi meblami, artykułami ogrodniczymi, książkami czy sprzętem sportowym. Gazetka promocyjna Lidl pełna jest również tak zwanych produktów własnych, do których zaliczmy między innymi takie marki jak: Pilos, Pikok, Crivit, Cien, Bluedino, Fin Carre, Mikado, Solevita czy Nautica.

„Lidl Plus” – gazetka i jeszcze więcej promocji

„Lidl Plus” to nowa aplikacja mobilna sklepów Lidl. Klienci znajdą w niej wszystkie aktualne gazetki promocyjne oraz specjalne kupony rabatowe na wybrane produkty spożywcze i przemysłowe. Jedną z ciekawszym opcji dostępnych w aplikacji mobilnej jest wirtualny paragon zakupowy. Każdy klient korzystający z aplikacji „Lidl Plus” otrzymuje również możliwość zwrotu zakupionych towarów aż do 30 dni od daty zakupu.

Winnica i ryneczek Lidla

Ryneczek Lidla pełen jest różnego rodzaju świeżych warzyw, owoców i ziół. Jego ogromną zaletą jest codzienna dostawa towaru oraz super promocje. Wśród produktów dostępnych na ryneczku znajdziemy nie tylko rodzime warzywa i owoce od polskich dostawców, ale także  produkty egzotyczne i sezonowe. Gazetka promocyjna Lidl jest zawsze bogata w atrakcyjne oferty promocyjne na tego rodzaju świeżą żywność. Z kolei Winnica Lidla to projekt, który umożliwia klientom zamówienie odpowiednich trunków do najbliższego sklepu Lidl. W serwisie poza zakupami klienci z powodzeniem mogą zapoznać się z bogatą ofertą trunków oraz skorzystać ze specjalnych rabatów. Winnica Lidla publikuje także swoją własną gazetkę promocyjną.

Kuchnia Lidla

Dużym atutem marketu są nie tylko świetne promocje, ale również cykl pod nazwą Kuchnia Lidla, przygotowywany przez znanych kucharzy, dietetyków, youtuberów oraz cukierników. Z produktów dostępnych w sklepach Lidl tworzą oni wspaniałe dania i cudowne słodkości. Wszystkie przepisy publikowane są w serwisie www.kuchnialidla.pl oraz na kanale Youtube pod nazwą KuchniaLidla.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Co jakiś czas Lidl wydaje również tematyczne książki z przepisami, które następnie można zdobyć robiąc zakupy w sklepach Lidl.

Lidl Podróże

Lidl Podróże to nic innego jak biuro podróży oferujące ciekawe wycieczki i dłuższe wyjazdy w atrakcyjnych cenach. Poprzez serwis www.lidl-podróże.pl z powodzeniem sprawdzimy i zarezerwuje interesujące nas oferty podróżnicze. Prześledzimy popularne kierunki wyjazdów oraz wybierzemy interesujący nas rodzaj wycieczki i jej miejsce docelowe w kraju czy za granicą. Przeglądniemy także najnowsze i najbardziej atrakcyjne oferty wyjazdów publikowane w gazetkach promocyjnych Lidl Podróże.

Marka Lidl często angażuje się również w liczne akcje i inicjatywy społeczne oraz stara się dbać o środowisko i przekonywać do tego swoich klientów. Mocno wspiera coroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz promuje polskich dostawców.