Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Lidl

Informator

Marka Lidl swoją historię rozpoczęła na terenie Niemiec, gdzie otworzyła swój pierwszy, mały sklep. Dzisiaj zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie, posiadając swoje sklepy na terenie prawie wszystkich europejskich krajów.

Filozofia firmy jest bardzo prosta – dostarczać swoim klientom wysokiej jakości produkty w niskich cenach, co skutecznie się udaje. Lidl w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów spożywczych, bardzo dobrych artykułów przemysłowych oraz smacznych win. Jednak wydaje się, że najbardziej kojarzony jest ze swoimi słynnymi Tygodniami kuchni… greckiej, włoskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej i wielu innych. Co więcej pochwalić może się również wspaniałą i szeroką ofertą promocyjną. W gazetkach promocyjnych często pojawiają się świetne akcje tematyczne, oferujące niemieckiej jakości artykuły przemysłowe; proszki do prania, płyny i mleczka do czyszczenia, ściereczki i wiele innych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również gazetki oferujące promocje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz obuwia – wszystkie artykuły dostępne są w super atrakcyjnych cenach. Często pojawiają się także gazetki promocyjne ze sprzętem kuchennym, drobnymi meblami, artykułami ogrodniczymi, książkami czy sprzętem sportowym.

Dużym atutem marketu są nie tylko świetne promocje, ale również cykl pod nazwą Kuchnia Lidla, przygotowywany przez znanych kucharzy oraz cukiernika. Z produktów dostępnych w sklepach Lidl tworzą oni wspaniałe dania i cudowne słodkości. Wszystkie przepisy publikowane są w gazetkach promocyjnych sklepu, bądź odrębnych broszurach. Marka Lidl często angażuje się również w liczne akcje i inicjatywy społeczne oraz stara się dbać o środowisko i przekonywać do tego swoich klientów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij