Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Abra Meble

Brak aktualnych gazetek sklepu.

Abra to ogólnopolska sieć sklepów meblowych. Firma swój pierwszy sklep otworzyła w Krakowie w 1990 roku. Z roku na rok sukcesywnie powiększa liczbę salonów meblowych i dzisiaj posiada już swoje placówki na terenie całej Polski.

Meble dla każdego

W asortymencie salonów Abry jak również w ofercie gazetek promocyjnych znajdziemy szeroki wybór produktów, są to m.in. sofy, krzesła, stoły, łóżka oraz fotele, pufy, witrynki czy komody. Ponadto oprócz mebli pokojowych znajdziemy meble przygotowane z myślą o młodzieży, zestawy wypoczynkowe, szafy systemowe oraz stelaże i materace.

Gazetka promocyjna Abra

Gazetka promocyjna Abra pojawia się cyklicznie i zawiera wiele ciekawych ofert. W gazetkach warto zwracać szczególną uwagę zwłaszcza na produkty określone jako hity cenowe. Natomiast w katalogach warto przyjrzeć się ciekawym dodatkom wnętrzarskim oraz sprawdzić jak wyglądają całe systemy meblowe oferowane przez Abrę. Poza gazetką i katalogami sklepy Abra oferują również wiele atrakcyjnych rabatów na wybrane produkty lub ich serie.

Zakupy online

Firma posiada swoją stronę www.abra-meble.pl oraz sklep internetowy pod tym samym adresem, w którym sprawnie i łatwo możemy dokonać zakupów wybranych produktów. W zależności od naszego wyboru zostaną one dostarczone prosto pod nasze drzwi bądź do wybranego salonu. Za dodatkową opłatą możemy skorzystać również z możliwości montażu zakupionych mebli.

Lojalność się opłaca

Firma, jak wile innych sklepów prowadzi także program lojalnościowy pod nazwą Abra Domator. Każdy uczestnik programu posiada swoją imienną kartę klienta, która uprawnia go do określonych korzyści w zamian za gromadzone punkty. Punkty zbierane są zakupy – każde wydane 10 złotych to 1 punkt. Gdy zbierzemy 350 punktów możemy skorzystać z 5% rabatu, natomiast za 500 punktów otrzymamy aż 10% rabatu. Dodatkowo każdy uczestnik programu uprzywilejowany jest specjalnymi ofertami rabatowymi. Sklepy Abra prowadzą również korzystną sprzedaż ratalną oraz oferują karty podarunkowe.