Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Abra Meble

Abra

Abra to ogólnopolska sieć sklepów meblowych. Firma swój pierwszy sklep otworzyła w Krakowie w 1990 roku. Z roku na rok sukcesywnie powiększa liczbę salonów meblowych i dzisiaj posiada już swoje placówki na terenie całej Polski.

Meble dla każdego

W asortymencie salonów Abry jak również w ofercie gazetek promocyjnych znajdziemy szeroki wybór produktów, są to m.in. sofy, krzesła, stoły, łóżka oraz fotele, pufy, witrynki czy komody. Ponadto oprócz mebli pokojowych znajdziemy meble przygotowane z myślą o młodzieży, zestawy wypoczynkowe, szafy systemowe oraz stelaże i materace.

Zakupy online

Firma posiada swoją stronę www.abra-meble.pl oraz sklep internetowy pod tym samym adresem, w którym sprawnie i łatwo możemy dokonać zakupów wybranych produktów. W zależności od naszego wyboru zostaną one dostarczone prosto pod nasze drzwi bądź do wybranego salonu. Za dodatkową opłatą możemy skorzystać również z możliwości montażu zakupionych mebli.

Lojalność się opłaca

Firma, jak wile innych sklepów prowadzi także program lojalnościowy pod nazwą Abra Domator. Każdy uczestnik programu posiada swoją imienną kartę klienta, która uprawnia go do określonych korzyści w zamian za gromadzone punkty. Dodatkowo każdy uczestnik programu uprzywilejowany jest specjalnymi ofertami rabatowymi. Sklepy Abra prowadzą również korzystną sprzedaż ratalną oraz oferują karty podarunkowe.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij