Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci ODIDO

Odido to sieć sklepów w formacie convenience, która na rynku polskim obecna jest od 2011 roku. Aktualnie posiada prawie trzy tysiące sklepów. Sieć należy do grupy Makro Cash&Carry i systematycznie otwiera nowe markety w wszystkich województwach.

Gazetka promocyjna Odido w trzech wersjach

Z bogatą, wielobranżową ofertą Odido można zapoznać się dzięki wypuszczanej przez sieć gazetce promocyjnej. Gazetka promocyjna Odido dostępna jest w trzech wersjach: klasycznej papierowej, online oraz w formacie PDF do pobrania na oficjalnej stronie sieci. Przeglądając wersję online, możemy jednym kliknięciem przejść do lokalizatora, dzięki któremu bez problemu znajdziemy najbliższy sklep Odido.

Produkty własne Odido

Poza produktami sygnowanymi logotypami najpopularniejszych producentów w ofercie sieci znajdziemy też szeroką gamę produktów własnych Odido. Oprócz atrakcyjnej ceny cechuje je także wysoka jakość, którą klienci docenili już wielokrotnie. Wśród produktów własnych możemy wyróżnić znaną ze sklepów Makro markę Aro oraz markę Fine Life. W ofercie obejmującej produkty własne znajdziemy m.in. wędliny, przetwory, słodycze, chemię gospodarczą, ryby, napoje, nabiał i pozostałe produkty mleczne, kasze oraz makarony.

Prosta i funkcjonalna strona internetowa

Niewątpliwą zaletą sieci jest prosta i funkcjonalna strona internetowa. Za jej pośrednictwem można nie tylko przejrzeć gazetkę promocyjną Odido, ale także zapoznać się z dodatkowymi promocjami. Wszystkie rozpisane są w specjalnej zakładce. Oprócz tego na stronie możemy przejrzeć bogatą ofertę produktów własnych Odido oraz wziąć udział w organizowanych specjalnie dla klientów konkursach. W ten sposób sieć zachęca potencjalnych klientów do robienia zakupów w swoich marketach, oferując w zamian nie tylko atrakcyjne nagrody, ale też unikalne zniżki i bony promocyjne.

Lokalnie i prozdrowotnie

Sieć Odido wyróżnia także otwartość na lokalnych producentów. Prowadzący markety franczyznobiorcy mogą podpisywać umowy z dostawcami ze swoich regionów i wprowadzać do oferty ich produkty. W ten sposób Odido wspiera lokalny rynek, a także buduje wśród klientów poczucie jedności i realizuje potrzebę lokalności. Dodatkowo sieć Odido coraz chętniej otwiera się na najnowsze trendy. W wielu marketach pojawiają się regały promujące żywność prozdrowotną i ekologiczną, której popularność stale rośnie. Cena produktów eko nie jest wygórowana, a klienci mogą znaleźć je w gazetce promocyjnej Odido.