Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Flying Tiger Copenhagen

Brak aktualnych gazetek sklepu.

Flying Tiger Copenhagen to duńska sieć sklepów oferująca różnego rodzaju tematyczne akcesoria, gadżety oraz artykuły spożywcze i słodycze. Posiada już ponad 500 sklepów na całym świecie.

Kreatywność na pierwszym miejscu

Marka Flying Tiger Copenhagen nie chce być tylko zwykłym sklepem sprzedającym ładne rzeczy. Przeciwnie, chce propagować kreatywność i samodzielną twórczość z pomocą produktów, które oferuje. Pragnie kreować własny styl oraz oferować artykuły w cenach przystępnych dla każdego klienta. Głównym założeniem sklepu jest kreatywne szaleństwo – zainspiruj się i twórz!

Flying Tiger charakteryzuje szeroki asortyment produktów. W sklepach znajdziemy nie tylko śmieszne, imprezowe gadżety, ale również ciekawe i użyteczne akcesoria kuchenne i łazienkowe, kreatywne zabawki dla dzieci, nietuzinkowe ozdoby czy wyszukane przyprawy. Marka pochwalić może się także działem słodkości, wśród których znajdziemy chociażby smaczne pianki marshmallows, batoniki, ciasteczka czy kolorowe lizaki.

Gazetka promocyjna Flying Tiger Copenhagen

W sklepach Flying Tiger znajdziecie przede wszystkim mnóstwo inspiracji oraz rzeczy do kreatywnego tworzenia swoich własnych pomysłów. Gazetka promocyjna Flying Tiger publikowana jest raz w miesiącu wtedy też do sklepów trafiają całkowicie nowe produkty. Zazwyczaj związane są one z konkretnym wydarzeniem czy świętem, jakim mogą być wakacje, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Halloween. Gazetka promocyjna Flying Tiger przedstawia wszystkie nowe produkty oferowane w danym miesiącu oraz te, które na stałe goszczą w kolekcji sklepu. Oferta gazetek jest bardzo różnorodna, a także uporządkowana tematycznie.

DIY i DIT

DIY  „do it yourself” czyli zrób to sam. Poszukaj, zainspiruj się i spróbuj stworzyć coś sam. Jeżeli nie dasz rady lub uważasz, że Twoje umiejętności są jeszcze za małe spróbuj DIT „do it together” czyli zróbmy to razem. Odwiedź kanał Flying Tiger w serwisie Youtube i zacznij zabawę! Z filmów dowiesz się nie tylko jak w łatwy sposób stworzyć jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne przedmioty i dekoracje, ale również poznasz techniki samodzielnego tworzenia i kreowania, które z powodzenia będziesz mógł wykorzystać w kolejnych projektach.

Kupuj za grosze

Marka Flying Tiger Copenhagen stawia nie tylko na kolorowe i designerskie produkty, ale również na niską i przystępną cenę. Zatem jeżeli organizujesz tematyczną imprezę, masz ochotę na piknik czy może potrzebujesz po prostu fajnego notesu wpadnij do sklepu, wybierz coś ładnego i nie przepłacaj!