Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Leroy Merlin

Informator


Leroy Merlin to francuska sieć marketów budowlanych-dekoracyjnych, która na polskim rynku działa od 1996 roku. Aktualnie posiada aż 59 sklepów na terenie całego kraju i stale otwiera nowe placówki. Za swoją główną misję stawia sobie ułatwianie realizacji domów i ogrodów marzeń swoich klientów.

Asortyment dobrany do potrzeb

W sklepach Leroy Merlin można znaleźć szeroki asortyment produktów, który ułatwi urządzenie wymarzonego domu, mieszkania lub ogrodu. Wszystkie towary z oferty sieci są dopasowane do potrzeb i wymagań klientów, co w znaczącym stopniu ułatwia zrobienie odpowiednich zakupów. Pomocą i wsparciem służą też specjalnie wykwalifikowani pracownicy sklepów Leroy Merlin, co również jest dla klientów istotnym wsparciem. Jedną z ciekawostek sklepu jest dział artystyczny, w którym znajdziemy ciekawe propozycje niedrogich artykułów plastycznych. Leroy Merlin oferuje również sprzedaż swoich produktów on-line poprzez swój sklep internetowy.

Katalog i gazetka promocyjna Leroy Merlin

Gazetka promocyjna Leroy Merlin dostępna jest w wersji online na stronie internetowej sieci oraz w tradycyjnej wersji papierowej. W gazetkach promocyjnych Leroy Merlin odnajdziemy szeroki asortyment produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Głównymi z nich są materiały budowlane i te przydatne w remontach oraz wykończeniach domów i mieszkań. Gazetka promocyjna Leroy Merlin proponuje również wszelakie materiały potrzebne do wykonania instalacji wodnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych czy elektrycznych oraz posiada szeroką gamę artykułów izolacyjnych. Nie można również zapomnieć o sporym asortymencie narzędzi ręcznych i elektronarzędzi przydatnych i potrzebnych w każdym warsztacie. Zarówno zawodowiec jak i majsterkowicz amator znajdzie coś dla siebie. W sklepie klienci znajdą także ogromy wybór ceramiki sanitarnej, armatury łazienkowej, drewnianych podług, paneli, mebli kuchennych bądź łazienkowych. Na ofertę sieci składają się również artykuły dekoracyjne. Wśród nich wyróżnić można farby ścienne i dekoratorskie, tapety, bordiury, okleiny, fototapety, dywany, poduszki, narzuty oraz firany, rolety i żaluzje. W sklepie nie brakuje również artykułów ogrodniczych, między innymi maszyn ogrodniczych, mebli, huśtawek czy basenów.

Warto także wspomnieć o tym, iż prawie 80% oferowanych produktów w sklepach Leroy Merlin pochodzi od polskich dostawców i dystrybutorów. Ponadto sieć wypuszcza katalog, w którym przedstawia najnowsze produkty oraz różnego rodzaju porady.

Sklep przyjazny klientowi

Poza gazetką promocyjną na stronie internetowej Leroy Merlin znajdziemy wiele innych atrakcji. Przydatną wydaje się być zakładka z poradami remontowo-budowlanymi fachowców oraz forum, na którym swoimi doświadczeniami mogą wymieniać się sami klienci. Na stronie znajduje się też dział okazji cenowych, gdzie umieszczane są produkty objęte dodatkowymi promocjami. Warto wspomnieć także o dodatkowych usługach świadczonych przez Leroy Merlin. Wśród nich znajdziemy m.in. dostawę towarów, projektowanie kuchni lub łazienki, montaż podłóg, cięcie płyt, mieszanie kolorów, szycie zasłon i firanek, obszywanie wykładzin czy oprawę obrazów i luster.

Zyskaj rabat

Sieć posiada także newsletter, który gwarantuje klientom regularne otrzymanie informacji o nowościach, okazjach oraz gazetkach promocyjnych Leroy Merlin. Gratką dla klientów jest również aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemami IOS i Android oraz atrakcyjny program lojalnościowy. Członkostwo w nim gwarantuje 5% rabat powitalny na zakupy w Leroy Merlin oraz 10% rabat przyznawany za każdym razem, gdy uda się zgromadzić 1000 punktów lojalnościowych. Dodatkowo Leroy Merlin organizuje dedykowane dla swoich klientów konkursy i loterie, w których za każdym razem można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.