Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Castorama

Informator

Castorama

Castorama jest siecią marketów sprzedającą artykuły związane z ideą „zrób to sam”. Jest to jedna z największych sieci tego typu w Polsce.

Tanie budowanie, remontowanie, majsterkowanie, urządzanie…

Markety w swoim asortymencie produktów posiadają artykuły do majsterkowania, dla domu oraz ogrodu. W gazetkach promocyjnych cyklicznie pojawiają się okazyjne promocje na wybrane produkty z działów budowa, instalacja, wykończenie gdzie znajdziemy m.in. izolacje, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okna, bramy garażowe, sprzęt budowlany, grzejniki, kotły, piece, instalacje elektryczne, wentylacje i klimatyzacje, armaturę łazienkową, płytki (podłogowe, ścienne, elewacyjne), grunty, farby i emalie czy schody i balustrady. Dobrze zaopatrzonymi działami są również ogród oraz aranżacja wnętrz. Produkty, które tam znajdziemy również pojawiają się w gazetkach promocyjnych sieci w dobrych cenach. W sklepach znajdziemy także szeroki asortyment związany z oświetleniem oraz wyposażeniem kuchni. Dobre zaopatrzenie sklepu pozwala na skumulowanie w jednym miejscu wszystkiego co potrzebne nie tylko majsterkowiczom i budowlanym amatorom, ale również profesjonalistom. Sklepy Castorama oferują także możliwość zwrotu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii i akumulatorów.

Zakupy online

Ponadto sieć posiada swój serwis i sklep internetowy, w którym klienci mogą dokonywać zakupów z opcją kup i odbierz w wybranym markecie. Dodatkowo w serwisie internetowym znajdują się porady, inspiracje i wskazówki związane z dekoracją wnętrz, ogrodu czy projektami „do it yourself”.

Warsztaty dla dzieci

Dużym powodzeniem cieszą się również warsztaty dla grup szkolnych dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Organizowane są one w wybranych sklepach pod nazwą „Majsterkowo”.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij