Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Castorama

Informator


Castorama jest siecią marketów sprzedającą artykuły związane z ideą „zrób to sam”. Jest to jedna z największych sieci tego typu w Polsce.

Tanie budowanie, remontowanie, majsterkowanie, urządzanie…

Markety w swoim asortymencie produktów posiadają artykuły do majsterkowania, dla domu oraz ogrodu. W gazetkach promocyjnych cyklicznie pojawiają się okazyjne promocje na wybrane produkty z działów budowa, instalacja, wykończenie gdzie znajdziemy m.in. izolacje, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okna, bramy garażowe, sprzęt budowlany, grzejniki, kotły, piece, instalacje elektryczne, wentylacje i klimatyzacje, armaturę łazienkową, płytki (podłogowe, ścienne, elewacyjne), grunty, farby i emalie czy schody i balustrady. Dobrze zaopatrzonymi działami są również ogród oraz aranżacja wnętrz. Produkty, które tam znajdziemy również pojawiają się w gazetkach promocyjnych sieci w dobrych cenach. W sklepach znajdziemy także szeroki asortyment związany z oświetleniem oraz wyposażeniem kuchni. Dobre zaopatrzenie sklepu pozwala na skumulowanie w jednym miejscu wszystkiego co potrzebne nie tylko majsterkowiczom i budowlanym amatorom, ale również profesjonalistom. Sklepy Castorama oferują także możliwość zwrotu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii i akumulatorów.

Zakupy online

Ponadto sieć posiada swój serwis i sklep internetowy, w którym klienci mogą dokonywać zakupów z opcją kup i odbierz w wybranym markecie. Dodatkowo w serwisie internetowym znajdują się porady, inspiracje i wskazówki związane z dekoracją wnętrz, ogrodu czy projektami „do it yourself”.

Warsztaty dla dzieci

Dużym powodzeniem cieszą się również warsztaty dla grup szkolnych dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Organizowane są one w wybranych sklepach pod nazwą „Majsterkowo”.