Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Martes Sport

Brak aktualnych gazetek sklepu.

Informator


Martes Sport jest jednym z liderów na rynku odzieży sportowej w Europie. Posiada ponad 230 salonów sportowych na ternie Polski.

Szeroka oferta promocyjna

W stałej jak również promocyjnej ofercie dostępnej w sklepach Martes Sport znajdziemy ubrania i artykuły sportowe przeznaczone do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Z pośród tych najbardziej popularnych warto wymienić bieganie, pływanie, jazdę na rowerze, fitness, tenis czy narciarstwo i snowboard. Wśród produktów znajdziemy odzież wierzchnią, bluzy, spodnie, koszulki, specjalistyczne obuwie, stroje kąpielowe, okularki i maski, czapki, kaski i ochraniacze. Na miłośników turystyki czekają śpiwory, namioty, plecaki i torby, odzież termiczna oraz wszelkiego rodzaju akcesoria przydatne w czynnym uprawianiu każdego rodzaju sportu. Wszystkie wymienione produkty pojawiają się w gazetkach promocyjnych i bardzo często kupić możemy je w atrakcyjnie promocyjnych cenach.

Aktywność na pierwszym miejscu

Sklepy Martes Sport są idealnym miejscem nie tylko dla amatorów sportowych emocji. Profesjonaliści oraz entuzjaści sportowego i aktywnego trybu życia także znajdą coś dla siebie. W gazetkach promocyjnych Martes Sport zawsze pojawiają się markowe produkty o świetnej jakości i dobrej cenie. W salonach możecie zaopatrzyć się w artykuły takich znanych i globalnych marek jak: Iguana, IQ, AquaWave, Elbrus, Coolslide, Huari, Hi-Tec, Brugi, Magnum, Arena, Nike Accessories czy Coolmar.

Zniżki i rabaty

Sieć salonów sportowych Martes Sport jak wiele tego typu placówek posiada swój sklep internetowych. Znajdziemy w nim mnóstwo ofert promocyjnych i skorzystamy z super rabatów i bonów. Umożliwia on także stały dostęp do sekcji wyprzedaży. Sklep bardzo dba o swoich klientów. Toteż przy jednorazowych zakupach za minimum 250 złotych założyć możemy Kartę Stałego Klienta, która upoważnia do zakupów z 7% rabatem w sklepie internetowych oraz w salonach stacjonarnych. Sieć Martes Sport jest także przyjazna dużym rodzinom i należy do programu Karty Dużej Rodziny, która umożliwiona zakupy z 10% rabatem zarówno w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych.