Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Kik

Kik to niemiecka sieć dyskontów tekstylnych. Na terenie Europy posiada już ponad 3500 sklepów, z czego ponad 200 placówek znajduje się w Polsce.

Gazetka promocyjna Kik

Sklepy Kik oferują przede wszystkim odzież oraz bieliznę dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży w bardzo atrakcyjnych cenach. Poza odzieżą markety posiadają szeroki asortyment wszelkiego rodzaju produktów do włosów, zabawek, artykułów gospodarstwa domowego, akcesoriów i dekoracji domowych oraz artykułów tekstylnych. Charakterystycznymi cechami tych niemieckich dyskontów są niskie ceny jak również szeroki asortyment produktów. Gazetka promocyjna Kik wydawana jest cykliczne. Pojawiają się w niej produkty tematyczne w także modna odzież dostosowana do danej pory roku. W sklepach znajdziemy produkty takich firm jak Janina, Y.F.K, Kiki&Koko, Happy People, Dickie Toys oraz wiele innych. Wśród asortymentu znajdziemy również słodycze znanych i lubianych firm w okazyjnych cenach.

#LoveKik

Marka Kik z powodzeniem prowadzi także swoje social media. Warto odwiedzić profil marki w popularnym serwisie Instagram. Znajdziemy tam stylizacje stworzone z wykorzystaniem produktów Kik, informacje o promocjach oraz mnóstwo modowych inspiracji. Obecnie marka Kik prowadzi konkurs na najlepsze zdjęcia z wykorzystaniem produktów dostępnych w sklepach. By wziąć udział w zabawie wystarczy oznaczyć swoje zdjęcie, na którym musi znaleźć się chociaż jeden produkt z asortymentu sklepu Kik hashtagiem #lovekik oraz nazwą profilu @kik.polska. Najlepsze stylizacje i aranżacje produktów nagrodzone zostaną bonem o wartości stu złotych do wykorzystania w sklepach Kik oraz publikacją na oficjalnym profilu marki.