Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Makro

Informator


Sklepy Makro ( Cash & Carry) to niemiecka sieć hurtowni samoobsługowych obecnych na polskim rynku już od 1994 roku. Do dnia dzisiejszego sieć otworzyła już 30 hal w całej Polsce.,

Dobra hurtownia

Oferta hurtowni jak i gazetek promocyjnych Makro skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców którzy potrzebują kompleksowego zaopatrzenia swoich przedsiębiorstw. Sklepy Makro są jedynymi, tak nowoczesnymi hurtowniami samoobsługowymi na terenie Polski. Na tle innych hipermarketów wyróżnia je przede wszystkim hurtowa sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych. Pod jednym dachem wielkiej hali klienci znajdą produkty świeże ( warzywa, owoce, mięso, wędliny, nabiał, ryby), długoterminowe ( napoje, wino, koncentraty, słodycze) i przemysłowe ( detergenty, artykuły jednorazowe, zabawki, odzież, AGD, meble).

Gazetka promocyjna Makro

Gazetki promocyjne Makro są oczywiście przepełnione korzystnymi promocjami dla przedsiębiorców, ale również dla osób prywatnych. W jednym czasie sieć Makro wydaje kilka gazetek promocyjnych i katalogów obowiązujących w podobnych lub tych samych terminach. Każda gazetka promocyjna Makro jak i katalog zawiera konkretną ofertę promocyjną artykułów z danego działu, akcji sezonowej lub produktów branżowych. Sklepy Makro oferują nie tylko bardzo szeroką ofertę gazetek promocyjnych i katalogów, ale również promocje i rabaty na wybrane linie produktów. Gazetki promocyjne sklepów Makro pojawiają się co dwa tygodnie, a katalogi zazwyczaj raz w miesiącu.

Dla przedsiębiorców

Cała dostępna oferta produktów jest ściśle dopasowana do potrzeb małych i większych przedsiębiorstw. Zakupy w Makro zamawiać można również poprzez stronę internetową sklepu. Z łatwością płacić za zamówiony towar kartą lub gotówką i korzystać z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

Aplikacja mobilna Makro

Od niedawna hurtownie Makro oferują swoim klietom aplikację mobilną, która daje im sporo nowych korzyści. Aplikacja pozwala między innymi na skanowanie kodów kreskowych produktów i łatwe sprawdzanie cen. Daje również dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych oraz specjalnych rabatów dostępnych tylko dla jej posiadaczy. Jednak najważniejszą funkcją aplikacji zdaje się być mobilna karta Makro dzięki, której klienci nie muszą pamietać już o tej plastikowej by móc zrobić zakupy w hurtowni.