Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Media Markt

Informator

Media Markt

Media Markt to niemiecka sieć supermarketów, która oferuje swoim klientom sprzęt AGD i RTV. Na terenie Polski posiada prawie 50 sklepów, a najbardziej znana jest ze swoich kontrowersyjnych telewizyjnych reklam.

Promocje w Media Markt

Gazetki promocyjne Media Markt są skomponowane w sposób przejrzysty z wyszczególnieniem najlepszych promocji i rabatów. Asortyment przedstawiany w gazetkach promocyjnych jest bardzo szeroki, a promocje zazwyczaj dotyczą konkretnych grup produktów. Media Markt oferuje swoim klientom takie kategorie artykułów jak RTV i telewizory, komputery i tablety, aparaty fotograficzne i kamery, telefony i smartfony, AGD (również do zabudowy), artykuły dla dzieci, sprzęt biurowy, oświetleniowy, filmy czy książki.

Graj, oglądaj, słuchaj

W marketach można skorzystać także z możliwości wypróbowania najnowszych konsoli i gier (również w technologii 3D). Oprócz tego sklepy posiadają dobre działy muzyczne, szeroko zaopatrzone w najnowsze tytuły list przebojów, jak również w klasykę gatunku. Gazetki promocyjne sklepu wydawane są raz w miesiącu i mają zasięg ogólnopolski. Oprócz nich sieć proponuje także oferty specjalne i rabaty, które są różne dla poszczególnych marketów.

Usługi dodatkowe

Poza szeroko rozumianym sprzętem AGD i RTV Media Markt oferuje swoim klientom wiele usług. Między innymi możliwość nabycia artykułów na raty, dostawę do domu (bezpłatnie i odpłatnie), odebranie starego sprzętu czy własny FotoLab świadczący usługi fotograficznie. Zakupy w Media Markt można zrobić również poprzez stronę internetową sieci. Zakupione artykuły zamówić można prosto do domu lub odebrać w wybranym markecie na terenie całej Polski.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij