Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Media Markt

Brak aktualnych gazetek sklepu.

Informator


Media Markt to niemiecka sieć supermarketów, która oferuje swoim klientom sprzęt AGD i RTV. Na terenie Polski posiada prawie 50 sklepów, a najbardziej znana jest ze swoich kontrowersyjnych telewizyjnych reklam.

Promocje w Media Markt

Gazetki promocyjne Media Markt są skomponowane w sposób przejrzysty z wyszczególnieniem najlepszych promocji i rabatów. Asortyment przedstawiany w gazetkach promocyjnych jest bardzo szeroki, a promocje zazwyczaj dotyczą konkretnych grup produktów. Media Markt oferuje swoim klientom takie kategorie artykułów jak RTV i telewizory, komputery i tablety, aparaty fotograficzne i kamery, telefony i smartfony, AGD (również do zabudowy), artykuły dla dzieci, sprzęt biurowy, oświetleniowy, filmy czy książki.

Graj, oglądaj, słuchaj

W marketach można skorzystać także z możliwości wypróbowania najnowszych konsoli i gier (również w technologii 3D). Oprócz tego sklepy posiadają dobre działy muzyczne, szeroko zaopatrzone w najnowsze tytuły list przebojów, jak również w klasykę gatunku. Gazetki promocyjne sklepu wydawane są raz w miesiącu i mają zasięg ogólnopolski. Oprócz nich sieć proponuje także oferty specjalne i rabaty, które są różne dla poszczególnych marketów.

Usługi dodatkowe

Poza szeroko rozumianym sprzętem AGD i RTV Media Markt oferuje swoim klientom wiele usług. Między innymi możliwość nabycia artykułów na raty, dostawę do domu (bezpłatnie i odpłatnie), odebranie starego sprzętu czy własny FotoLab świadczący usługi fotograficznie. Zakupy w Media Markt można zrobić również poprzez stronę internetową sieci. Zakupione artykuły zamówić można prosto do domu lub odebrać w wybranym markecie na terenie całej Polski.