Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Stokrotka

Informator


Stokrotka to polska sieć spożywczo-przemysłowych marketów i supermarketów. Historia działalności sieci sięga 1996 roku, kiedy w Łęcznej otwarto pierwszy sklep spod szyldu biało-żółtego kwiatka. Obecnie sieć posiada ponad 400 sklepów i zatrudnia około 7500 pracowników.

Gazetka Stokrotki – „zakupy jak z płatka”

Hasło reklamowe stokrotki brzmi „zakupy jak z płatka”. Nawiązywać ma ono do łatwości i szybkości robienia zakupów w sklepach sieci Stokrotka. Odzwierciedleniem powyższych idei są także gazetki promocyjne sklepów, w których znaleźć można bogaty asortyment wysokogatunkowych artykułów spożywczo – przemysłowych w atrakcyjnie niskich cenach. Gazetka promocyjna Stokrotki oferuje również szeroki wybór świeżych wędlin, mięsa, ryb, serów, pieczywa, warzyw oraz owoców. W sklepach znajdziecie zarówno jedzenie dla swoich pupilów, jak również artykuły pielęgnacyjne dla Waszych pociech. Sklepy i gazetki promocyjne proponują także szeroki wybór produktów bezglutenowych oraz artykułów zaliczanych do tak zwanej „zdrowej żywności”. Ponadto na sklepowych półach zobaczycie mnóstwo świeżych kwiatów jak również artykułów przemysłowych i dekoracyjnych nawiązujących do aktualnych trendów. Oczywiście jak większość tego typu marketów oferują one specjalne akcje promocyjne dla swoich klientów. Zazwyczaj anonsowane są one w cotygodniowych gazetkach promocyjnych.

Marki własne Stokrotki

W asortymencie Stokrotki można znaleźć produkty zarówno najbardziej popularnych producentów jak i niszowych marek. Sieć posiada też swoje marki własne takie, jak Tak! lub Delito oraz parasolowe wśród których wyróżnić można Po prostu, Dr Milk czy Softellę. Produkty własne Stokrotki charakteryzuje wysoka jakość i najniższa cena, dzięki czemu ich zakup jest bardzo korzystny dla budżetu domowego. W szerokiej gamie tych produktów znajdziemy m.in. słodycze, napoje, oleje, przetwory, herbaty, makarony, karmy dla zwierząt, a nawet artykuły higieniczne. Gazetka promocyjna Stokrotki jest również bogata w produkty marek własnych, które zawsze posiadają super promocyjne ceny.

Konkursy i promocje

Stokrotka regularnie przygotowuje dla swoich klientów bardzo atrakcyjne promocje. Wszystkie okazje i rabaty można znaleść w gazetce promocyjnej sieci. Ponadto Stokrotka cykliczne otwiera się na klientów, organizując dodatkowe akcje promocyjne, dzięki którym można uzyskać jeszcze więcej zniżek, a także konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Informacje o nich można znaleźć na stronie internetowej www.stokrotka.pl w zakładach „akcje promocyjne” i konkursy”.

Inspiracje Stokrotki

Strona internetowa Stokrotki to także miejsce, w którym klienci mogą znaleźć dla siebie sporo inspiracji. Sieć wypuszcza w tym celu dwie specjalne gazetki promocyjne – „Stokrotka” oraz „Na zdrowie”. Poza okazjami cenowymi pojawia się w nich sporo cennych porad, wskazówek, przepisów i pomysłów np. na zdrową i jednocześnie smaczną dietę, dekorację wnętrz czy aktywizację seniorów. Na stronie można także bez problemu zlokalizować najbliższy market.

Newsletter – bądź na bieżąco

Stokrotka oferuje swoim klientom możliwość bycia na bieżąco ze wszystkimi promocjami oraz tym, co dzieje się na stronie internetowej. W tym celu wystarczy po prostu zapisać się do newslettera, a na skrzynce mailowej regularnie będą pojawiać się informacje o najnowszych promocjach oraz aktualna gazetka promocyjna Stokrotki. Sieć Stokrotka obecna jest również w mediach społecznościowych, a jej kanały na Instagramie, Facebooku i portalu YouTube cieszą się bardzo dużą popularnością.