Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Stokrotka

Informator

Stokrotka to polska sieć marketów i supermarketów spożywczo – przemysłowych. Pierwszy sklep powstał w 1996 w Łęcznej koło Lublina, a firma szybko stała się jedną z największych sieci detalicznych w Polsce.

Dewizą sieci stało się hasło „Zakupy jak z płatka”. Nawiązywać ma ono do łatwości i szybkości robienia zakupów w sklepach sieci Stokrotka. Odzwierciedleniem powyższych idei są także gazetki promocyjne sklepów, w których znaleźć można bogaty asortyment wysokogatunkowych artykułów spożywczo – przemysłowych w atrakcyjnie niskich cenach. Gazetki promocyjne Stokrotki oferują również szeroki wybór świeżych wędlin, mięsa, ryb, serów, pieczywa, warzyw oraz owoców. Znajdziecie w nich zarówno jedzenie dla swoich pupilów, jak również artykuły pielęgnacyjne dla Waszych pociech. Sklepy i gazetki proponują także szeroki wybór produktów bezglutenowych oraz artykułów zaliczanych do tak zwanej „zdrowej żywności”. Ponadto na sklepowych półach zobaczycie mnóstwo świeżych kwiatów jak również artykułów przemysłowych nawiązujących do aktualnych trendów. Oczywiście jak większość tego typu marketów oferują one specjalne akcje promocyjne dla swoich klientów. Zazwyczaj anonsowane są w cotygodniowych gazetkach promocyjnych.

Dodatkowo sklepy Stokrotka oferują swoim klientom produkty marek własnych, jedną z nich jest Delito oraz parasolowych wśród których wyróżnić można Po prostu, Dr Milk czy Softellę. Oprócz gazetek promocyjnych sieć wydaje własny magazyn o nazwie „Stokrotka”. Znaleźć można w nim wiele porad dotyczących dobrego odżywiania, dekoracji wnętrz czy aktywizacji seniorów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij