Navigation Menu+

Mistrzowska Loteria Stokrotki – wejdź do gry o nagrody!

Opublikowano: 2022-11-23, środa

Stokrotka przygotowała elektryzującą końcówkę roku dla swoich klientów. W najbliższych tygodniach sieć rozda tysiące nagród w ramach Wielkiej Loterii Stokrotki, która potrwa aż do 18 grudnia. Koniecznie sprawdźcie, co można wygrać i wejdźcie do gry!

Wielka Loteria Stokrotki – nagrody

Zacznijmy od tego, co najważniejsze, czyli od nagród. W puli jest ich ponad 290 tysięcy, a wszystkie trafią do uczestników Wielkiej Loterii Stokrotki. Oczywiście najbardziej atrakcyjnie prezentuje się nagroda główna – aż 10 kart pre-paid Sodexo o wartości 10 tysięcy zł! Co więcej, szansę na zgarnięcie tej nagrody mają wszyscy klienci Stokrotki, którzy wezmą udział w promocji, a losowania odbędą się w pięciu terminach: 24 listopada, 1 grudnia, 8 grudnia, 15 grudnia i 19 grudnia.

Pozostałe nagrody dostępne w Wielkiej Loterii Stokrotki można znaleźć pod zdrapkami, które otrzymuje się w aplikacji mobilnej Nasza Stokrotka. Do wygrania są karty pre-paid Sodexo do wykorzystania w Stokrotce o wartości 5 tysięcy zł i 500 zł, nagrody rzeczowe do odbioru za 1 gr oraz płatki (punkty lojalnościowe w aplikacji Moja Stokrotka) przelewane bezpośrednio na konto użytkownika aplikacji.

Graj w zdrapki w aplikacji Nasza Stokrotka

Zdrapki, dzięki którym możemy zdobyć nagrody w Wielkiej Loterii Stokrotki, możemy otrzymać na trzy sposoby:

  • za każde 50 zł wydane na zakupy w Stokrotce, otrzymamy 1 zdrapkę za zakupy (dzienny limit: 10 zdrapek),
  • za wejście do aplikacji Nasza Stokrotka, codziennie otrzymamy 1 zdrapkę  codzienną (dzienny limit: 1 zdrapka),
  • za zakup specjalnie oznaczonych produktów w określonej ilości, otrzymamy 1 zdrapkę extra (zdrapka przysługuje za każdym razem gdy spełnimy wyżej opisane warunki).

Nie ma więc na co czekać. Najwyższy czas wejść do gry!

Więcej informacji na temat loterii znajdziecie w gazetce promocyjnej Stokrotki oraz na stronie internetowej stokrotka.pl/loteria/.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator