Navigation Menu+

PREZENTOWNIK – pomysły na prezenty dla dzieci!

Opublikowano: 2017-11-14, wtorek

Dla najmłodszych Boże Narodzenie to czas prezentów. Na tę wyjątkową okazję sieć sklepów Carrefour przygotowała dla swoich klientów bogatą ofertę rozmaitych zabawek w atrakcyjnych cenach. Niezwykle szeroki asortyment, w którym znajdują się m.in. klocki, maskotki, lalki czy gry komputerowe gwarantuje, że najmłodsi na pewno znajdą pod choinką wymarzoną świąteczną niespodziankę. Wybór odpowiedniego prezentu dla dziecka jeszcze nigdy nie był równie prosty.

Specjalna świąteczna promocja sieci Carrefour obejmuje produkty najbardziej uznanych marek. Wśród zabawek dla dziewczynek można znaleźć lalki „Natalia” i „Barbie” wraz z akcesoriami, maskotki przedstawiające postaci z kreskówek „Masza i niedźwiedź” i „Świnka Peppa” oraz figurki „Monster High”, 'Little Pony” oraz „Trolle”. W ofercie znajdują się także zabawki wzorowane na bohaterach bijącej rekordy pupularności animacji „Kraina Lodu”. Żadnych problemów z właściwym wyborem nie będą mieli także poszukujący gwiazdkowych prezentów dla chłopców. Obok zdalnie sterowanych samochodów, quadrocopterów i zabawek takich, jak piłkarzyki czy mini-bilard, pod choinkę trafić może najlepszy symulator piłkarski FIFA 18 (dostępne wersje na wszystkie platformy) okulary 3D lub deska elektryczna firmy „Manta”.

W bożonarodzeniowej ofercie znajduje się także szeroki wybór klocków „Lego”, które już od wielu lat zaliczają się do najpopularniejszych gwiazdkowych upominków. W sklepach sieci Carrefour dostępne są zestawy z serii: „Duplo”, „Technics”, „Creator”, „Ninjago” i 'City” oraz okolicznościowe zestawy, z których można ułożyć obiekty i postaci znane z filmowej sagi „Gwiezdne wojny”. Sieć zadbała również o najmłodsze dzieci oferując bogatą gamę maskotek, zabawek edukacyjnych czy pięknie ilustrowanych książeczek do nauki czytania. Gwiazdka z Carrefour zapowiada się magicznie!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator