Navigation Menu+

Loteria Wielkie Darmowe Zakupy w Carrefour!

Opublikowano: 2019-10-01, wtorek

Pierwszego dnia października wystartowała loteria Wielkie Darmowe Zakupy w Carrefour. Do 27 października każdy, kto zrobi zakupy w dowolnym sklepie sieci, może wygrać jedną z 27 kart podarunkowych o wartości 12 000 złotych lub jeden z kilkuset tysięcy bonów o wartości od 10 do 500 złotych. Na klientów sieci Carrefour czekają łącznie prawie 4 miliony złotych!

Jak wziąć udział w loterii Wielkie Darmowe Zakupy?

Szansę na wygraną ma każdy pełnoletni klient sieci Carrefour, który zrobi zakupy za minimum 80 złotych w hipermarketach lub 40 złotych w supermarketach Carrefour. Po zakończonych zakupach od kasjera otrzymasz kupon (jeden – niezależnie od wydanej kwoty). Drugi kupon możesz aktywować po zarejestrowaniu transakcji w aplikacji Mój Carrefour. Ponadto warto pamiętać, że z udziału w loterii wyłączone są m.in. produkty takie jak: alkohol, paliwo i wyroby tytoniowe. Szczegółową listę artykułów wyłączonych z akcji oraz cały regulamin znajdziesz tutaj.

Nagrody

Co dalej? Przede wszystkim sprawdź, jaka nagroda kryje się w lewej części kuponu. Możesz wygrać bon na 10, 20, 50, 100 lub nawet 500 złotych. Kod ukryty w prawej części zarejestruj na dedykowanej stronie loterii. Codziennie, od 2 do 27 października, spośród wszystkich zarejestrowanych kuponów losowana jest jedna z 27 kart podarunkowych o wartości 12 tysięcy złotych. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie poprzez telefoniczną wiadomość głosową.

Uwaga! W każdym losowaniu biorą udział wszystkie zarejestrowane od początku loterii kody. W związku z tym, im wcześniej zrobisz zakupy i zarejestrujesz swój kupon, tym więcej będziesz miał szans na wygraną.

Jak skontaktować się z organizatorami?

Jeśli masz pytania dotyczące loterii, codziennie w godzinach 7:00-21:00 możesz skorzystać ze specjalnie uruchomionej infolinii pod numerem 801 084 022.  lub formularza kontaktowego.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator