Navigation Menu+

Carrefour i Circle K rozdają bony rabatowe

Opublikowano: 2022-11-18, piątek

Carrefour i Circle K przygotowały wspólną promocję dla swoich klientów. W jej ramach można zaoszczędzić na zakupach w sklepach sieci, a jednocześnie zgarnąć bony rabatowe na paliwo. Koniecznie poznaj zasady tej atrakcyjnej oferty i już dziś zacznij oszczędzać!

Carrefour i Circle K wspólnie przeciwko inflacji

Połączona oferta obu sieci to swoista odpowiedź na stale rosnącą inflację. Dzięki niej oszczędzać można na dwa sposoby – robiąc zakupy w Carrefourze i tankując na stacjach sieci Circle K. Promocja przebiega dwutorowo i działa w następujący sposób:

Każdy użytkownik aplikacji mobilnej „Mój Carrefour” może aktywować w niej specjalny kod, dzięki czemu otrzyma bon rabatowy, który można zrealizować od poniedziałku do piątku podczas zakupów. Zakupy powinny mieć wartość od 80 do 300 zł, a wysokość rabatu wynosi 5%.

W zamian za zakupy w Carrefourze można otrzymać bony rabatowe na stacje Circle K, a następnie zrealizować na wybranej stacji sieci po okazaniu karty lojalnościowej Circle K Extra. Bony uprawniają do odebrania jednego z trzech rabatów:

  • 20 gr na litr paliwa milesPLUS,
  • 15 gr na litr paliwa miles,
  • 10 gr na litr paliwa Supergas (LPG),

Promocja przygotowana przez Carrefour i Circle K jest ważna od 14 listopada do 26 stycznia.

Informator