Navigation Menu+

MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką – wspólny program Carrefoura i TVN-u o zdrowym odżywianiu

Opublikowano: 2020-10-23, piątek

Od 24 października na antenach telewizji TVN i TTV, a także na platformie player.pl, można oglądać program „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką”. Partnerem produkcji poświęconej zdrowemu odżywianiu i zmianie nawyków żywieniowych jest Carrefour.

Zmieniaj nawyki z Bosacką i Carrefourem

Zmiana nawyków kulinarnych to trudne zadanie, ale dzięki nowemu programowi Katarzyny Bosackiej powinno być trochę prostsze. Prowadząca, która od kilkunastu lat zajmuje się tematyką zdrowia, urody i medycyny, nie tylko podpowiada co jeść, ale także sprawdza sklepowe półki i jakość dostępnych produktów, wskazując dobre i złe składniki. Planowane jest także odwiedzenie gospodarstw oraz ferm lokalnych producentów.

Atrakcyjność programu podnosi forma delikatnie nawiązująca do reality show. Katarzyna Bosacka pomaga wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe uczestnikom, którzy pojawiają się w każdym odcinku. W telewizji ich zmagania możemy śledzić w każdą sobotę o godzinie 17:25 (TVN) oraz niedzielę o godzinie 18:05 (TTV).

Specjalna gazetka promocyjna Carrefoura i konkurs

Programowi „MądrzeJEMY” Katarzyny Bosackiej towarzyszy kampania edukacyjna, a także specjalna akcja promocyjna Carrefoura. Na stronie actforfoof.carrefour.pl znajdziemy porady dotyczące odpowiedzialnego stylu życia, zdrowego odżywiania i ekologii. Dowiemy się na przykład, jak zmniejszyć zużycie plastiku czy ograniczyć używanie opakowań, poznamy też zalety produktów wegańskich.

Innym ciekawym dodatkiem jest oferta tematyczna, z którą można zaznajomić się w specjalnej gazetce promocyjnej Carrefoura dostosowanej do założeń programu Katarzyny Bosackiej. Oprócz zdrowych i sprawdzonych produktów w atrakcyjnych cenach znajdziemy w niej ciekawe wskazówki i porady, które ułatwią zastąpienie złych nawyków dobrymi.

Dodatkowo TVN i Carrefour przygotowały konkurs dla fanów nowego programu, w którym można wygrać:

  • kartę podarunkową na zakupy w Carrefourze o wartości 500 zł (nagroda główna),
  • 10 kart podarunkowych na zakupy w Carrefourze o wartości 200 zł.

Aby stanąć do walki o nagrody, należy wysłać zdjęcie zdrowego dania poprzez formularz na stronie konkursu, wymienić wykorzystane składniki, zaproponować jego nazwę oraz podać imię autora dania. Rywalizacja będzie toczyć się w 5 tygodniowych etapach:

  • etap I: pożywne śniadanie (26 października – 1 listopada),
  • etap II: fit lunch (2 listopada – 8 listopada),
  • etap III: smaczny obiad (9 listopada – 15 listopada),
  • etap IV: zdrowy podwieczorek (16 listopada – 22 listopada),
  • etap V: lekka kolacja (23 listopada – 29 listopada).

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie konkurs.tvn.pl

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator