Navigation Menu+

Przygotuj Sylwestra z Carrefourem!

Opublikowano: 2017-12-29, piątek

Przygotuj wystrzałowego Sylwestra z Carrefourem! W najnowszej gazetce promocyjnej popularnej francuskiej sieci sklepów znajdziesz wszystko co potrzebne do organizacji niezapomnianej imprezy. Ceny? Jak zawsze w przypadku promocyjnych ofert Carrefoura – wyjątkowo atrakcyjne. Zobacz, co warto kupić, by godnie pożegnać mijający rok i jednocześnie przywitać nowy!

Radośnie i tanecznie

Jaki powinien być idealny Sylwester? Przede wszystkim radosny! Aby zabawa nabrała właśnie takiego charakteru, wystarczy odrobina odwagi i ekstrawagancji. Co zrobić, żeby się udało? Wystarczy zadbać o odpowiednie akcesoria, których nie brakuje w promocyjnej ofercie Carreforua. Wielobarwne maski, serpentyny, korony, czapeczki, confetti czy rolki znajdziemy w dwóch wariantach cenowych – za 1,49 złotych lub 1,99 złotych. Na przebieraną imprezę dobrze sprawdzą się kolorowe peruki w różnych wariantach w cenie 7,99 złotych za sztukę.

Oczywiście żadna impreza nie odbędzie się bez odpowiedniej muzyki. W gazetce promocyjnej sieci Carrefour trafimy na bogaty katalog płyt CD z typowo rozrywkową muzyką za 9,99 złotych/sztuka. Niezbęde będą również odpowiednie naczynia, czyli kubki, talerze, a przede wszystkim – kieliszki. W Carrefourze znajdziemy idealne i wygodnie – zwłaszcza w przypadku imprezy na świeżym powietrzu – naczynia plastikowe w cenie 1,49 złotych za opakowanie. Dla organizujących przyjęcie w innym klimacie idealne będą z kolei szklane kieliszki objęte 20% rabatem. W ofercie natrafimy też na wiaderko do lodu ze szczypcami za 14,99 złotych.

Sylwestrowa zabawa w świetle fajerwerków

Fajerwerki, czyli coś co wyróżnia ostatni wieczór starego roku od pozostałych, to kolejny składnik idealnej sylwestrowej zabawy. W gazetce promocyjnej Carrefoura znajdziemy przeróżne warianty petard i sztucznych ogni w rewelacyjnych cenach. Każdy amator kolorowych wystrzałów znajdzie dla siebie coś, co na długo zapadnie w pamięci. Na szczególną uwagę zasługują:

  • Wyrzutnia Virus lub Alert (64 strzały) – 59,99 złotych
  • Wyrzutnia Alfa (25 strzałów) – 34,99 złotych
  • Wyrzutnia Special Show (100 strzałów, 2-minutowy pokaz pirotechniczny) – 199 złotych
  • Rzymskie ognie – 5,99 złotych
  • Fontanna (2 sztuki) – 7,99 złotych
  • Zimne ognie – 0,99 złotych
  • Zestaw rakiet – 19,99 złotych
  • Wyrzutnia Super Effect – 69,99 złotych

Pamiętaj jednak, że przy odpalaniu fajerwerków należy zachować wszystkie względy bezpieczeństwa, a przede wszystkim – nie pozwalać na to dzieciom!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator