Navigation Menu+

Wiosenne aktywności – rower

Opublikowano: 2018-04-11, środa

Jazda na rowerze w ostatnich sezonach cieszy się regularnie rosnącą popularnością. Według najnowszych badań to jeden z najlepszych i najłatwiejszych sposób na poprawę swojego zdrowia, samopoczucia i ogólnej kondycji fizycznej. Grono sceptyków, choć coraz mniejsze, cały czas jednak istnieje. Co zniechęca ich do jazdy na rowerze? Przede wszystkim ceny rowerów, które z reguły są dość wysokie. Teraz jednak przestaje to być aktualne, bo w najnowszej gazetce promocyjnej Carrefoura, znajdziemy rowery objęte bardzo atrakcyjnym rabatem!

Zalety jazdy na rowerze

Lista zalet wynikających z jazdy na rowerze jest bardzo długo. Do najważniejszych z całą pewnością można zaliczyć:

  • poprawę wydolności układu krążenia
  • spalanie kalorii
  • wzmacnianie mięśni
  • zmniejszenie napięcia i stresu
  • pozytywny wpływ na żywotność i komfort życia

Oprócz korzyści zdrowotnych jazda na rowerze umożliwia też spędzanie czasu w gronie rodzinny i przyjaciół, poznawanie nowych miejsc i ludzi czy oszędność na benzynie lub biletach komunikacji miejskiej. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Jaki rower wybrać?

Wybór roweru zależy przede wszystkim od tego, jak i gdzie chcemy z niego korzystać. Jeżeli szukamy środka transportu do pracy, warto zdecydować się na klasyczny rower miejski, który w gazetce promocyjnej Carrefoura – w różnych rozmiarach, wariantach kolorystycznych i osprzętem – znajdziemy w cenie od 399 do 849 złotych.

Jeśli jednak planujemy wycieczki poza miasto po lasach i polnych drogach, wtedy powinniśmy zdecydować się na rower MTB lub trekingowy. Ceny rowerów MTB wahają się od 379 do 1299 złotych, a trekingowych – od 649 do 799 złotych.

W gazetce promocyjnej Carefourra znajdziemy też rowery dziecięce idealne do nauki jazdy (od 299 do 399 złotych) oraz rowerki biegowe dla najmłodszych dzieci (od 89,90 do 119 złotych). Gratką dla seniorów mogą być z kolei rowery elektryczne w cenie od 1199 do 2299 złotych.

Ponadto w gazetce promocyjnej w bardzo niskich cenach możemy znaleźć akcesoria rowerowe takie jak kaski, rękawiczki, koszyki, torby, lampki, foteliki czy dzwonki. W trosce o zdrowie i samopoczucie warto tej wiosny wybrać rowery dla siebie i swoich bliskich.

74. Tour de Pologne

Już na przełomie lipca i sierpnia, a dokładnie od 29.07 do 4.08.2018 roku po raz 74 będziemy emocjonować się wyścigiem kolarskim Tour de Pologne. Z tej okazji Carrefour jako główny sponsor przygotował dla wszystkich fanów kolarstwa nie tylko promocje na rowery i akcesoria, ale również szereg atrakcji i konkursów na poszczególnych etapach wyścigu.

W specjalnie przygotowanej zakładce „TourdePologne” na stornie www.carrefour.pl znaleźć można informacje o wszystkich etapach wyścigu. Zapoznać się z aktualnym programem wydarzeń czy poznać przepisy na zdrowe i dietetyczne dania.

Carrefour zaprasza do kibicowania!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator