Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci RTV Euro AGD

Brak aktualnych gazetek sklepu.

Informator


RTV Euro AGD to polskie przedsiębiorstwo założone w 1990 roku, o zasięgu ogólnopolskim. Posiadające prawie 200 placówek na terenie całego kraju.

Jest to ogólnopolska sieć detaliczna specjalizująca się w sprzedaży sprzętu audio-wizualnego. Oferta sklepu i jego gazetek promocyjnych jest zbliżona do asortymentu oferowanego przez sieci Media Markt czy Saturn. Gazetki promocyjne sklepu nie są tak estetyczne i przejrzyste jak innych tego rodzaju sklepów, ale za to zawierają więcej artykułów w promocyjnych cenach. Sklepy zlokalizowane są na ogół w dużych centach handlowych i proponują swoim klientom szeroki wybór najlepszego sprzętu RTV i AGD. Firma posiada również swój sklep internetowy, w którym można nabyć niezbędny, dla każdego gospodarstwa domowego, sprzęt. Dodatkowo przy zamówieniach powyżej 150 złotych transport zakupów jest bezpłatny.

Gazetki promocyjne sklepu są przepełnione ciekawymi promocjami świetnego jakościowo sprzętu. Znaleźć możemy fantastyczne rabaty na lodówki, pralki, odkurzacze, telewizory, aparaty fotograficzne, laptopy czy telefony komórkowe. Sklepy oferują także korzystne zakupy na raty oraz tak zwane okazje dnia (trwają tylko 24 godziny i obowiązują w sklepie internetowym sieci). Poza asortymentem, który obejmuje sprzęt RTV i AGD, sklepy proponuje swoim klientom różne usługi. I porady, jak na przykład serwis ratunkowy, który umożliwia bezpłatne naprawy sprzętu w razie jego awarii.