Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Tedi

Brak aktualnych gazetek sklepu.

TEDi to jeden z największych dyskontów typu non-food działających na polskim rynku. Niemiecka sieć, choć w Polsce jest obecna dopiero od 2018 roku, w krótkim czasie doczekała się aż 200 sklepów na terenie całego kraju, a także statusu lidera rynku.

TEDi – tu znajdziesz wszystko

Najmocniejszą stroną sieci TEDi jest niezwykle bogaty asortyment, na który składają się produkty z kilkunastu kategorii. W jej sklepach można kupić między innymi artykuły szkolne i biurowe, małą elektronikę, akcesoria i dodatki do aranżacji wnętrz, przybory kuchenne, chemię gospodarczą, zabawki, a nawet drobne przekąski i napoje. Rozbudowana oferta to jeden z czynników decydujących o sukcesie sieci, który dodatkowo opiera się na uczciwych cenach i wysokiej jakości oferowanych produktów.

Z pełną ofertą sieci TEDi można zapoznać się na ich stronie internetowej.

Gazetki promocyjne TEDi

Co ciekawe, sieć TEDi nie wydaje gazetek promocyjnych, czym mocno wyróżnia się na tle konkurencji. Nie oznacza to jednak, że nie ma nic do zaproponowania swoim klientom. TEDi regularnie organizuje akcje specjalne i przygotowuje oferty promocyjne, ale można się z nimi zapoznać wyłącznie w sklepach lub zapisując się do newslettera, który zapewnia bieżący dostęp do wszystkich nowości. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej tedi.com/pl/newsletter.

Wspieraj zrównoważony rozwój

Ważnym aspektem działalności TEDi jest duży nacisk na zagadnienie związane ze zrównoważonym rozwojem. Sieć bardzo dba o swoją odpowiedzialność społeczną, zbudowaną społeczność oraz środowisko naturalne, co przejawia się między innymi ograniczeniem własnych emisji. TEDi dużą wagę przywiązuje też do rozwoju swoich pracowników, dla których regularnie organizuje szkolenia, udziela się w zakresie sponsoringu, a także prowadzi działalność dobroczynną.