Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Super – Pharm

Informator

Super – Pharm

Sklepy Super – Pharm są jednym w swoim rodzaju połączeniem drogerii, perfumerii i apteki w jednym. Pierwszy z taki sklepów pojawił się na terenie Polski w 2001 roku.

Super promocje

Gazetki promocyjne sieci Super – Pharm są bardzo oryginale w skali kraju, ponieważ łączą w sobie promocje artykułów kosmetycznych, drogeryjnych, perfum a także leków i kosmetyków dostępnych tylko w aptekach. Gazetki promocyjne podzielone są na poszczególne działy takie jak na przykład: zdrowie, włosy, ciało, higiena, dziecko, makijaż czy pielęgnacja, w których przedstawiane są promocje i super oferty na wybrane artykuły. Pierwsza strona gazetki Super – Pharm zawsze prezentuje tak zwane Maxi Okazje, wśród których można znaleźć artykuły kosmetyczne w świetnych cenach. Wśród promocji zawartych w gazetkach odnaleźć można także kapitalne rabaty na dermokosmetyki dostępne tylko w aptekach. W każdej gazetce promocyjnej Super- pharm oferuje tak zwaną pierwszą piątkę w supercenie. Jest to pięć produktów kosmetycznych w super obniżonej cenie.

Promocje z kartą Lifestyle

Sklepy Super – Pharm oferują również swoim klientom program o nazwie Lifestyle. Uczestnicząc w nim otrzymujemy specjalną kartę, na której zbieramy punkty za zrobione zakupy. Program daje także klientom szansę na kupowanie produktów w specjalnych, super obniżonych cenach. Wszystkie produkty objęte tą promocją znaleźć można na stronie internetowej Super – Pharm, w zakładce programu. Karta programu Lifestyle daje również szanse na korzystanie z kuponów promocyjnych dostępnych poprzez stronę internetową Super – Pharm.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij