Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Super – Pharm

Informator


Sklepy Super-Pharm są jednym w swoim rodzaju połączeniem drogerii, perfumerii i apteki w jednym. Pierwszy z taki sklepów pojawił się na terenie Polski w 2001 roku.

Gazetka promocyjna Super-Pharm

Oferta promocyjna Super-Pharm jest bardzo oryginalna w skali kraju, ponieważ łączy w sobie promocje artykułów kosmetycznych, drogeryjnych, perfum a także leków i kosmetyków dostępnych tylko w aptekach. Gazetka promocyjna podzielona jest na poszczególne działy takie jak na przykład: zdrowie, włosy, ciało, higiena, dziecko, makijaż czy pielęgnacja, w których przedstawiane są promocje i super oferty na wybrane artykuły. Gazetka Super-Pharm zawsze prezentuje tak zwane Maxi Okazje, wśród których można znaleźć artykuły kosmetyczne w świetnych cenach. Wśród promocji zawartych w gazetkach odnaleźć można także kapitalne rabaty na dermokosmetyki dostępne tylko w aptekach. W każdej gazetce promocyjnej Super-Pharm oferuje także tak zwaną pierwszą piątkę w supercenie. Jest to pięć produktów kosmetycznych różnych marek w specjalnie obniżonych cenach.

Promocje z kartą Lifestyle

Sklepy Super-Pharm oferują również swoim klientom program o nazwie Lifestyle. Uczestnicząc w nim otrzymujemy specjalną kartę, na której zbieramy punkty za zrobione zakupy. Program daje także klientom szansę na kupowanie produktów w specjalnych, super obniżonych cenach. Wszystkie produkty objęte tą promocją znaleźć można na stronie internetowej Super-Pharm, w zakładce programu. Karta programu Lifestyle daje również szanse na korzystanie z kuponów promocyjnych dostępnych poprzez stronę internetową Super-Pharm. Gazetka promocyjna Super-Pharm również zawiera wiele atrakcyjnych ofert promocyjnych i profitów skierowanych tylko do klientów uczestniczących w programie.

Marka własna Life

Super-Pharm w swoich sklepach poza produktami kosmetycznymi wiodących, jak również luksusowych marek sprzedaje także produkty sygnowane logiem marki własnej Life. Wśród szerokiego asortymentu produktów znajdziemy między innymi lakiery po paznokci, produkty do makijażu, kremy, balsamy czy dermokosmetyki. Marka Life oferuje również duży wybór produktów dla dzieci oraz akcesoriów do włosów i ciała. Ciekawą propozycją marki są suplementy diety. Produkty Life często pojawiają się w gazetce Super-Pharm w jeszcze niższych cenach niż zwykle.

Super-Pharm online

Na stronie www.superpharm.pl znajdziecie nie tylko gazetkę promocyjną Super-Pharm, ale także ciekawy i przydatny poradnik. Prowadzony jest on z myślą o klientach sklepu. Publikowane są w nim artykuły dotyczące pielęgnacji, dobrego sposobu wyboru perfum, wykonania perfekcyjnego manicure czy makijażu. Super-Pharm prowadzi również e-drogerię, w której z powodzeniem zrobicie zakupy kosmetyczne. Zaopatrzycie się w dermokosmetyki, perfumy oraz zapoznacie się ze wszystkimi markami kosmetycznymi dostępnymi w sklepach Super-Pharm. Warto również zaopatrzyć się aplikację mobilną Super-Pharm, która pozwoli na szybkie sprawdzenie promocyjnych ofert, przejrzenie gazetki Super-Pharm czy znalezienie najbliższego sklepu.