Navigation Menu+

Czas na porządki

Opublikowano: 2017-11-07, wtorek

Świąteczne porządki niestety nas nie ominą. Warto już teraz zaopatrzyć się w odpowiednie środki czystości, odświeżacze powietrza, chemię gospodarczą i inne potrzebne akcesoria.

Porządek i czystość budują dobrą atmosferę każdego domu oraz niewątpliwie mają ogromny wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Bałagan wprowadza chaos nie tylko w nasze szafy, ale również w nasze umysły. Zatem warto zadać o ład i porządek by zawsze dobrze czuć się w swoich czterech ścianach. Czas sprzątania mogą umilić nam ładne akcesoria w postaci kolorowych rękawiczek, ściereczek z mikrofibry czy specjalnych, mokrych, jednorazowych chusteczek do wykorzystania przy sprzątaniu wszystkich powierzchni domowych. A po porządkach warto zapalić ulubioną, pachnącą święcę czy uruchomić wybrany odświeżacz powietrza.

Sprzątanie wiąże się także z segregowaniem oraz przechowywaniem rzeczy. Warto wyposażyć się w różnego rodzaju kosze i pudełka, które ułatwią nam porządkowanie i układanie naszych drobiazgów. Ponadto przy łazienkowych porządkach przydadzą się drobne akcesoria w postaci pojemnika na mydło, wieszaków na ręczniki czy kosza na bieliznę.

Fantastyczne oferty promocyjne na środki czystości i akcesoria czekają teraz na Was między innymi w sklepach Biedronka, Tesco i drogeriach Super – Pharm. W dobrych cenach możecie kupić proszki, żele i kapsułki do prania, odplamiacze oraz płyny do płukania tkanin. W asortymencie sklepów znalazły się także płyny do podłóg oraz szyb czy środki do czyszczenia dywanów. Warto także pomyśleć o zmywarce i uzupełnić zapas soli oraz nabłyszczacza czy uzupełnić ulubiony zapach w swoim odświeżaczu. By zapoznać się ze pełną ofertą promocyjną poszczególnych sklepów zapraszamy do przeglądania gazetek promocyjnych.

Informator