Navigation Menu+

Rabaty i vouchery szyte na miarę w Biedronce

Opublikowano: 2024-06-20, czwartek

Źródło: biedronka.pl

Nowa promocja Biedronki, czyli „Rabaty i vouchery szyte na miarę”, zapowiada się  na prawdziwy hit. Klienci mogą jednocześnie otrzymać rabat na zakupy do wykorzystania od razu, a także voucher zakupowy z nieco dłuższym terminem realizacji. Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy sprawdzać SMS-y, które wysyła Biedronka!

Taniej z SMS-ami od Biedronki

SMS-y od Biedronki nie cieszą uznaniem wśród klientów sieci, ale nowa akcja promocyjna, prowadzona właśnie przy użyciu krótkich wiadomości tekstowych, powinna to wkrótce zmienić. W końcu podwójna promocja to idealna okazja, by zatrzeć wcześniejsze złe wrażenie.

Na czym dokładnie polega akcja „Rabaty i vouchery szyte na miarę”? Otóż klient w specjalnej, spersonalizowanej wiadomości SMS od Biedronki znajdzie informację o wysokości przyznanego rabatu i vouchera zakupowego do zrealizowania w sklepach sieci. Następnie, robiąc zakupy na kwotę wskazaną w tej samej wiadomości i odbijając przy kasie kartę lub aplikację Moja Biedronka, może od razu wykorzystać rabaty. Z kolei otrzymany voucher można zrealizować w terminie podanym w SMS-ie. Promocja obowiązuje od 20 do 22 czerwca.

Rabaty i vouchery szyte na miarę – ile można zyskać?

Z najnowszej gazetki promocyjnej Biedronki można dowiedzieć się, że wysokość przygotowanych rabatów wynosi 10, 15, 25 lub 30 zł, a voucherów – 15, 25, 30 lub 35 zł. Warto zatem regularnie czytać SMS-y wysyłane przez sieć, bo dzięki nim można naprawdę dużo zyskać!

Informator