Navigation Menu+

Nowa oferta Biedronki, a w niej… kultowe trampki!

Opublikowano: 2023-05-18, czwartek

Szukasz idealnego obuwia na coraz cieplejsze dni, które jednocześnie będzie wygodne i stylowe? W takim razie koniecznie zajrzyj do Biedronki, gdzie już wkrótce dostępne będą trampki od bardzo popularnego producenta – marki Lee Cooper!

Gazetka promocyjna Biedronki: trampki Lee Cooper

Kultowe trampki w sklepach sieci będą dostępne od 18 maja aż do wyczerpania zapasów. Nie ma jednak na co czekać, bo produkty Lee Cooper z reguły cieszą się olbrzymią popularnością i błyskawicznie znikają z półek. Z gazetki promocyjnej Biedronki dowiadujemy się, że trampki w rozmiarach 37-40 kupimy za 79,90 zł. Tyle samo będą kosztować sandały męskie Lee Cooper (rozmiary 42-45).

Lee Cooper – od wojny do salonów

Lee Cooper to jedna z najbardziej znanych marek zajmująca się produkcją odzieży dżinsowej i lifestylowej, założona w 1908 roku przez litewskich emigrantów – Louisa Maistera i Morrisa Coopera. W czasach I Wojny Światowej firma realizowała intratne kontrakty na dostawę wojskowych mundurów, a następnie, już po wojnie, weszła w świat lifestyle’u, gdzie szybko wypracowała sobie bardzo mocną pozycję. Aktualnie Lee Cooper należy do grona globalnych liderów swojej branży.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator