Navigation Menu+

Paczka powitalna Dada 2024

Opublikowano: 2024-01-19, piątek

Już tradycyjnie, niemal równo z początkiem nowego roku, Biedronka ruszyła z akcją Paczka powitalna Dada. Sieć kolejny raz szykuje się do rozdania tysięcy darmowych wyprawek dla nowo narodzonych dzieci. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem znalazło się w paczce i jak ją odebrać.

Tysiące paczek od Biedronki i marki Dada do rozdania

Akcja Paczka powitalna Dada jest organizowana już po raz piąty. Dotychczas w jej ramach Biedronka rozdała ponad 235 tysięcy wyprawek, które odbierać mogą rodzice dosłownie wszystkich noworodków. Co więcej, akcja trwa dokładnie przez cały rok, dzięki czemu wyprawka trafi zarówno do dzieci urodzonych 1 stycznia, jak i tych, które przyjdą na świat 31 grudnia!

W tym roku w Paczce powitalnej Dada znajdą się następujące produkty:

  • pieluszki Dada Extra Care,
  • pieluszka Dada Pure Care
  • patyczki higieniczne Dada Everyday,
  • chusteczki nawilżane Dada Extra Care,
  • bio mus Dada Baby Food.

Warto także podkreślić, że pieluszki marki Dada powstają we współpracy z Instytutem Marki i Dziecka, dzięki czemu są w pełni bezpieczne i idealnie dostosowane do potrzeb najmniejszych dzieci.

Jak otrzymać Paczkę powitalną Dada?

Aby otrzymać Paczkę powitalną Dada, wystarczy założyć konto w serwisie dadaclub.pl (możliwość rejestracji przez Facebooka i Gmaila), a następnie wypełnić dostępny tam formularz, podając datę urodzenia, płeć oraz imię dziecka. Przyznana paczka zostanie dostarczona przez Pocztex.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej dadaclub.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator