Navigation Menu+

Darmowe produkty w shakeomacie Biedronki!

Opublikowano: 2024-06-11, wtorek

Źródło: biedronka.pl

Od 10 czerwca na użytkowników aplikacji Moja Biedronka czeka wielka niespodzianka. W Shakeomacie można wytrząsnąć gratisy w postaci darmowych produktów. W puli nagród znalazły się między innymi napoje, artykuły spożywcze, chemia i kosmetyki.

Nowa promocja w aplikacji Moja Biedronka

Shakeomat to jedna z najpopularniejszych funkcji w aplikacji mobilnej Moja Biedronka. Dotychczas jej użytkownicy mogli dwa razy dziennie uzyskać dodatkowe korzyści po wstrząśnięciu telefonem w postaci dedykowanych zniżek i promocji. Teraz Biedronka poszła o krok dalej i za korzystanie z shakeomatu oferuje darmowe produkty!

Gratisy w Shakeomacie – co można wygrać?

Gratisowe produkty czekające w shakeomacie są dobierane pod preferencje zakupowe danego użytkownika. W puli nagród znalazły się takie produkty, jak środki czystości, kapsułki do prania, kosmetyki, karma dla zwierząt, kawa, napoje, nabiał, artykuły higieniczne czy słodycze. Aby odebrać swój produkt, który jest oznaczony jako Shakeogratis, wystarczy zrobić w Biedronce zakupy za minimum 10 zł, przy czym w koszyku muszą znaleźć się inne produkty niż ten przyznany w ramach promocji. Rabat w formie gratisowej pozycji automatycznie naliczy się przy kasie. Promocja potrwa aż do 22 czerwca.

Aplikację mobilną Biedronki można pobrać za darmo z Google Play i App Store, a regulamin akcji znaleźć na stronie biedronka.pl.

Informator