Navigation Menu+

Klapki na zimę? Kubota w Biedronce!

Opublikowano: 2023-12-04, poniedziałek

Tego jeszcze nie było! Najpopularniejsze klapki w Polsce wracają do Biedronki w wyjątkowej, zimowej odsłonie. Co tym razem marka Kubota przygotowała dla swoich wielbicieli? Szczegóły w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food)!

Relaks + wygoda = klapki Kubota!

Klapki Kubota, które regularnie pojawiają się w Biedronce, definitywnie kojarzą się ze słońcem, latem i wysokimi temperaturami. Nic bardziej mylnego, bo zimą, kiedy za oknem prószy biały śnieg, a wskaźnik na termometrze spada poniżej zera, również sprawdzą się doskonale!

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki możemy znaleźć aż trzy nowe wzory klapków Kubota. Dwa z nich przeznaczone są dla kobiet i posiadają stylowe wykończenie z miękkiego futerka. Wariant męski został z kolei wykończony zawsze modnym sztruksem. Wszystkie klapki są  także wyposażone w regulowany pasek lub rzep i dostępne w rozmiarach od 37 do 45. Cena za parę to zaledwie 29,99 zł!

Klapki Kubota wracają do Biedronki

Oferta, w ramach której możemy kupić klapki Kubota, obowiązuje od 4 do 17 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator