Navigation Menu+

Książka o przygodach Gangu Mocniaków za darmo

Opublikowano: 2023-09-03, niedziela

Źródło: biedronka.pl

Gang Mocniaków, który od kilku dni szaleje w Biedronce, przygotował specjalna promocję dla uczniów rozpoczynających rok szkolny. W zamian za zakupy w sklepach sieci można otrzymać za darmo książkę z pasjonującymi przygodam Mocniaków! Koniecznie sprawdźcie, jakie są zasady akcji.

Moc zabawy i nauki z Gangiem Mocniaków

Gang Mocniaków z Biedronki ma za zadanie edukowanie dzieci i rodziców oraz kształtowanie w nich odpowiedzialnych postaw i nawyków żywieniowych. Mocniaki swoją misję realizują między innymi poprzez zabawę. Na stronie internetowej gangmocniakow.pl dostępne są gry mobilne , które pomagają zdobywać i utrwalać nową wiedzę.

Książka „Gang Mocniaków” za darmo w Biedronce

Prawdziwą skarbnicą nowych informacji i pysznej zabawy są jednak książki o przygodach Gangu Mocniaków. Jedną z nich pt. „Gang Mocniaków. Baw się i naklejaj z Mocniakami”, już 4 września (od 12:00) otrzymamy za darmo w zamian za zakupy o wartości minimum 69 zł! Warunek jest tylko jeden – przy kasie należy zeskanować kartę lojalnościową Moja Biedronka. 

Warto także pamiętać, że liczba egzemplarzy biorących udział w akcji jest ograniczona, a obowiązujący limit to jedna książka na jedną kartę Moja Biedronka. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej gangmocniakow.pl lub w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.

Informator